eyeye

Regisztráció dátuma: 2011. március 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

The Wet Brush Squirt

The Wet Brush Squirt
2018. október 23.

Kb. 2 éve használom. Mostanra már elkezdtek lejönni a szálak végén lévő kis bogyók. A "sörtéje" nagyon puha és rugalmas. Könnyen bontja a nedves, kócos hajat is. Nem ismerem a Tangle Teezer-t de annyira elégedett vagyok vele, hogy nem tervezem a lecserélését. Életem legjobb hajkeféje. Először kicsinek gondoltam de aztán határozottan megszerettem a méretét is. Igaz, most a Notino-ról a normál méretet rendeltem meg. (Ott egyébként lényegesen kedvezőbb áron kapható, mint az itt feltüntetett. )

Bruno Vassari Collagen Booster Vitamin C Blur

Bruno Vassari Collagen Booster Vitamin C Blur
2018. május 21.

Szerintem ez a termék egy C vitaminos primer. Elég szilikonos a krém, amit ha felkenünk egy sima felületet ad. Amivel mégis többet tud, mint a legtöbb primer az a 4% C vitamin + E vitamin. Sajnos érzékeny bőröm van, sokszor tapasztaltam, hogy a nagyon magas a hatóanyag koncentrációjú termékeket nem tolerálja. Elsőre kevésnek tűnt a 4% de mivel eddig nem használtam C-vitaminos szérumot így már elsőre látványos volt a különbség. Azon nagyon meglepődtem, hogy illatanyag van benne, mert nem érzek semmi művi virág etc. illatot használata során. Bátran tudom ajánlani kipróbálásra mindenkinek. Én a sajátomat 9000.- szereztem be.

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2018. május 13.

A korrektorával együtt vettem meg. Az eladó hölgy segített a színválasztásban. Az NC15 lett a befutó. Vékony rétegben viszem csak fel, így közepes a fedése. Tartós, kicsit ugyan kopik nap közben de azért délután is (számomra) láthatóan ott van az arcomon. Nem érzem soknak vagy nehéznek. Nem fénylik tőle az arcom. A pumpa nagyon hiányzik róla. Nem vagyok benne biztos, hogy legközelebb is ezt választom, mert nem lett olyan nagy szerelem, mint a korrektora de mindenképpen jó terméknek tartom.

1 MÁRKA

11 ÖSSZETEVŐ

PEG-22/Dodecyl Glycol Copolymer eo|eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Emulziótstabilizáló és viszkozitást növelő szerként használatos összetevő.