eysan023

Regisztráció dátuma: 2014. november 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. november 13.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta
2020. július 10.

Sziasztok, elore is bocsi, valoszinuleg hosszu lesz, mivel tobbfelekeppen es modszerrel probaltam, viszont tudtam, h megeri kiserletezni, ezert akarom megosztani veletek az osszes tapasztalatomat, mivel eletemben eloszor legyantaztam MAGAMNAK a bikinivonalat v fazont gyantaztam, sose tudom mi a kulonbseg, de biztos ertitek😄😆😆😂🤣🤣szooovvaaal nagyon durvan felkeszultem elolvastam az itteni velemenyeket, a dobozt es mellé youtube videokat is neztem😆
Nem valt be annyira, ahogy kezdtem, a kezzel gurgulazni vagy mi volt itt a komment, hat en valamit biztos felreertettem, ezt a dolgot azota sem ertem valoszinuleg h kezbe kellett volna gurgulazni v mar a teruleten na mindegy😂na ugy nekem tokre nem, odaig jutottam h 3-4ujjam, tenyerem tiszta cukorpaszta volt😆aztan jott a lehuzo csikos dolog, beugrott, h tavalyrol vmi repteri kencefice boltbol(nem M.o🙄) voltak kirakva sminkek kiprobalasara szemhej aplikatorok, meg kremekhez spatulak es hat jo magyar letemre el is hoztam egy parat🤣 na es ma rajottem, h milyen jol tettem!!! Azzal az elcsorelt spatulaval vittem fel, es na itttttt mar lattam valamifele remenysugarat, de nem voltam megelegedve, igy ugy dontottem kisetletezek tovabb😅arra jutottam, h kiprobalom ugy, h forralok vizet es beleallitom folyosra, felvittem a spatulaval, majd lehuzocsikkal lehuztam es ekkor jott az attores😱total kiszedett mindent es tenyleg igaz, h alig fajt es alig volt piros, pedig erzekeny a borom! En azt tapasztaltam, h ugy a jobb, ha vekonyan kenjuk, de nem biztos, h mindenkinek ez lesz a megfelelo modszer🙂 szoval bocsanat, h hosszu lett, de meg kellett irnom, h miutan rajottem hogy hasznaljam, belelendultem es imadom es tuti ujra fogom venni😍mindenkinek uzenem, h probalgassatok, ha raereztek a dolgokra imadni fogjatok! Ja es az elobb leneztem mar nem is piros😁 hat ehhez is ertek nem csak az itthoni multkori karantenos szemoldokfesteshe🤣🤣🤣🤣🤣megegyszer ezer bocsesz ra se merek menni a kuldes gombra, m az en velemenyem lesz az egesz oldal😆hajra csajok🙂😘

Dontodent Black Shine Fogkrém

Dontodent Black Shine Fogkrém
2018. december 16.

Eddig nagyon szeretem ezt a fogkremet, nekem nagyon jo tiszta erzetet ad. Valahogy mas az ize, mint a tobbi fogjremnek. Tetszik a fekete szine is olyan elhiszem, h aszen es majd feherit😅majd update-elek a feherito hatasarol es a tapasztalatokrol, ha mar tobb ideig hasznaltam. En eddig szeretem🙃

Maybelline Color Sensational Rúzs

Maybelline Color Sensational Rúzs
2016. október 23.

900as pink pop arnyalat van es egy àlom ez a szin <3 a tokja vagy milye tenyleg botrany, en azert mindig ujra veszem :) Hiaba probalok ki masikat, mert neha sajnalok 3ezer ftot egy ruzsra, mindig visszatalalok Hozza! A csomagolas miatt nem vonok le csillagot, nalam 5 csillag!!!