eztak

Regisztráció dátuma: 2016. december 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Dove Powered By Plants Ginger Tusfürdő

Dove Powered By Plants Ginger Tusfürdő
2020. október 7.

Nekem nagyon bejött! Eleve szeretem a gyömbért, ez az illat pedig így nagyon kellemes és tartós is. A textúra nem ragacsos, selymesen lágy, talán kicsit híg mindenesetre félek, hogy nagyon hamar elfogy és újat kell szereznem:) A bőröm tényleg puha lesz tőle, nem tudok rosszat mondani, még a kupak is elég praktikus az pedig külön öröm, hogy természetes összetevőkből áll.

Ben & Anna Vanilla Orchid Deo Stift

Ben & Anna Vanilla Orchid Deo Stift
2019. június 17.

Szerintem nagyon jól semlegesíti a szagokat és véd a túlzott izzadástól. A vanília és egyéb fantázia illatokat mondjuk nem éreztem rajta, inkább a szódabikarbóna ami nagyon erős benne. Az állagát a szemcsék miatt is szokni kell, nem egy szépészeti termék de a célnak szerintem 35 fokban jobban megfelel, mint az olcsó tömegmárkák. Kár, hogy ilyen borsos az ára, hazai kiadásban mástól biztos be lehet szerezni olcsóbb variációkat.

Naturaverde Bio Disney Bambi Gyengéd Nedvesített Törlőkendő

Naturaverde Bio Disney Bambi Gyengéd Nedvesített Törlőkendő
2019. június 17.

Nagyon jól tisztít és felfrissít a meleg, ragacsos időben. Az illata is nagyon finom, arcra és karokra, kézre használtam. Viszont nincs túlérzékeny bőröm és kisbabám, így mondjuk nem biztos, hogy teljes áron újra fogom venni.