faatama

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő
2017. április 15.

Imádom a hatását, a legjobb testradír!
Bár az ára picit borsos, ezen túlteszi magát az ember néhány Lush-os kirándulás után...:) Azért vettem meg, mert néha kell egy kis plusz reggel a zuhany alatt, ami beindítja a napot. Ennek a terméknek olyan csodás illata van, hogy egyből felébredek tőle. Citrusos, friss, a színe is nagyon vidám, jó ránézni, jó használni. :) Nem szárított, nem irritált, nálam abszolút 5*!

Neutrogena Absorption Express Kézkrém

Neutrogena Absorption Express Kézkrém
2016. október 5.

Eww. Ez a krém... uhh. Hatalmas csalódás. Az ember azt hinné, h a Neutrogena név jelent valamit. Valami jót. Számomra csak ezt a borzasztó pénzkidobást jelenti. Száraz - konkrétan ÉRDES - és olajos volt a kezem tőle! Rajtahagytam, állni hagytam, kevesebbet kentem, aztán többet... szóval próbáltam én szeretni, de nem ment. Aztán abbahagytam a próbálkozást, és elengedtem a dolgot. Ez a termék egy lyukas garast sem ér, le is passzoltam hamar.

Bioderma Atoderm Krém

Bioderma Atoderm Krém
2016. október 5.

A csillagok számából nyilvánvaló, hogy újra egy naagy kedvenchez érkeztünk. Nálunk az egész család borzasztóan szárazbőrű. Olyan ez, mint valami átok. :D Amikor krémet kerestem, ilyen kritériumoknak kellett megfelelni:
- mindenki tudja használni, nem akartam még egy illatos szrt venni, amit a végén nekem kell egyedül elpacsmagolni
-PUMPÁS legyen (nem tudom miért, de a kivitelezés valahogy egyre fontosabb számomra... nem akarom beletörni a körmöm, miközben nyitom, nem akarok turkálni benne, h aztán a körmöm alól kelljen -rendkívül ízlésesen- kivakarni a maradékot stb stb. a pumpája egyébként könnyű, nagyszerűen adagol, tökély, imádom!! <3
-télies krémet kerestem, valami sűrűt, táplálót
- szép összetevőkkel rendelkezzen

No. Nem is sok szerintem. :D Éés ezen felül amit még kaptam:

- Remekül szállítható, nem kell attól aggódnom, hogy kifolyik, letörik a teteje, és mindent eláztat (tapasztalat sajnos :(). Van egy kis csőrszerű cucc a végére, így simán behajítom a nagytáskába, nem kell külön szenvedni vele
- És ami a legjobb, fényes a "finishe"!! :D Ez nem csak hidratál, de egy természetes fényt is ad, amit NAGYON imádok! :D <3

Igazából még annyi, h tényleg érdemes nézni az akciókat, én most balga voltam, bementem és azonnal akartam. Lányok, legyetek okosak, és kijöhettek vele egész jó árban (nem úgy mint én:)).