Fabricia

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

4711 Remix Cologne

4711 Remix Cologne
2019. október 22.

Igazat kell adnom az előttem szólónak. Imádom a levendulat. Szeretem a 4711et is gondoltam nagy baj nem lehet.
Első pár percben még tényleg jó is az illata. Érződik a levendula is. Tetszett.
De ahogy telik az idő.... Egyre borzalmasabb lesz az illata. 2 óra múlva már fájt a fejem tőle pedig csak a csuklómra fújtam :/
Csak mert az elején nagyon tetszett az illata még gondolkodoba veszem..

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal
2019. október 7.

Barátnőm ajánlotta, és akkor utána jártam. Szép összetevők, cf. Talán még egy kis avokádó olaj elférne benne ;) De ezt leszámítva baromi jó az inci. Illata nem lényeges mert utána úgy sem érzed, de talán a levendula érződik a legjobban. Én a fejbőrömre nem szoktam kenni, mert mindig tartok tőle,hogy zsírosítja az amúgy is könnyen és hamar zsírosodó hajamat:) (csak a hajtövektől lefelé a haj hosszba dörzsölöm bele).
Kicsit persze macerás használni, mert érdemes dunsztolni és minimum 2 órát fennhagyni, de megéri az időt rászánni.
Jó ötlet volt a ricinust argánnal hígítani, könnyebb felvinni és kimosni is (bár én 2x mosom meg a hajam). Nyilván mosás után nem elhanyagolható a balzsam.
Utána fényes a hajam nem száll , persze argán olajat használok a hajvégeimre is.
Erősebbnek érzem a hajamat mióta használom és persze fényesebb is.
Árát nézve lehet elsőre sok ha nem akciósan jutsz hozzá de nekem jó sokáig bírja: heti 1x kenem fel, 2 hónapja használom és még csak a felénél tartok (mell alá érő a hajam). De van hogy más hajpakolást használok, de akkor is teszek ebből bele:)
Szerintem aki kicsit szeretné ápolni a haját annak ajánlom:))

Helia-D Regenero Szépségvitamin

Helia-D Regenero Szépségvitamin
2019. október 4.

Gondoltam kipróbálom, úgy is rég szedtem bármiféle szépségvitamint:)
Szagra nem éreztem semmit. Ízét (mivel úgy veszem be) nem éreztem. Kicsit tartottam is tőle az itteni vélemények miatt de egyáltalán nem vészes.
Szerencsémre pattanásaim sem lettek tőle. De sajnos semmilyen változást nem tapasztaltam, pedig már több mint 2 hónapja szedem:/ Maximum annyit,hogy a körmeim valamivel erősebbek, de én igazán a hajam miatt kezdtem el szedni :/ de az sajnos ugyanúgy hullott . Még 1 hónapig szedem szerintem,hogy meglegyen a kúra aztán meglátom. De igazából semmi látványos.
Azért remélem mélyen valami jót tesz ;)