fabyen

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Planeta Organica Intim Mosakodó Aloe Verával

Planeta Organica Intim Mosakodó Aloe Verával
2024. február 24.

Kiárusításon vettem kipróbálásra. A Planeta Organica termékeit szeretem, ez sem okozott csalódást.
Nagyon kevés elég belőle, irritációt nem okoz egyáltalán, kellemes a használata.
Praktikus a doboza, könnyen kézre áll, szerettem használni.
Ha kapok még valamikor, akkor szívesen venném újra.

Ziaja Intim Krémes Mosakodó Tejsavval

Ziaja Intim Krémes Mosakodó Tejsavval
2023. április 7.

Nahát, ezt még nem véleményezte senki?
Akkor kezdem én egy 5 csillaggal. Most fog elfogyni az 1. flakon, hónapok óta ezt használom napi szinten.
Hatalmas és praktikus pumpás kiszerelésben, megéri az árát és nagyon jól teszi a dolgát. Szeretem használni és szereti a bőröm is, nem okoz semmi problémát. Engem maximálisan meggyőzött, újravevős.

Giorgio Armani Armani Code EDP

Giorgio Armani Armani Code EDP
2023. április 7.

Döbbenettel tapasztaltam, hogy ez a Code már nem az a Code, ami anno kikerült a mester kezei közül. Amikor kijött először, imádtam az illatát de sajnos nem vettem akkor egy üvegcsével, amit most már nagyon bánok.
Teltek az évek és pár hete az M betűs drogériában járva felfújtam, hogy megszimatolgassam. Mivel drogériás felfújás, kizárom, hogy hamis üvegcsébe botlottam volna.
Viszont ez az illat már nem az az illat :( Az eredeti egy kellemes illat volt számomra, ami jó érzéseket ébresztett, ez a valami pedig egy tucat gagyi, ami ráadásul nem is tartós.
Nagy kár érte.