fagas

Regisztráció dátuma: 2012. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Nivea Energy Fresh Golyós Dezodor Citromfű Kivonattal

Nivea Energy Fresh Golyós Dezodor Citromfű Kivonattal
2022. május 7.

Nagyon finom, friss illata van, klassz, hogy alkoholt nem tartalmaz és kb. ennyi is amit nyújt. Áprilisi melegben már "tudománya" pillanatok alatt elillan, használhatatlanná válik. Nekem ez egy nagy NEM. 2 csillag a fincsi illatért jár.

Penhaligon's Vaara

Penhaligon's Vaara
2022. április 12.

Nem vagyok a rózsavíz rajongója, a keleties illatokért sem lelkesedem. De a Penhaligon's ezen csodája - be kell valljam - megfogott és használom is, leginkább most, a tavaszi időkben. Rajtam elsősorban a rózsa és a frézia hangsúlyos, a lecsengése pedig egyértelműen mézes, meleget adó, kissé pézsmás. Tartós is, ami nagy szó az én bőröm kémiáját figyelembe véve. Megy az 5 csillag részemről ismét, ez az angol márka tud valamit, kérem szépen!:-)

Physicians Formula Rosé All Day Oil-Free Serum

Physicians Formula Rosé All Day Oil-Free Serum
2022. április 5.

Mint előttem már írták sokan, - nincs rá jobb szó - fenséges illata van, írom ezt úgy, hogy egyáltalán nem vagyok oda a rózsás aromákért. De ez valami mennyei! Szérumként/primerként helytáll, szépen idomul színezett hidratálóhoz, akár alapozóhoz is. Önmagában alkalmazva is szuper, ad egy kis diszkrét fényt az arcnak, simít, feltölt. Nagyon jó kis terméke a márkának, beszerzését ajánlom, ha éppen akciós, akkor meg pláne!:-)

1 ÖSSZETEVŐ

Isobutyl Stearate eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen