fagas

Regisztráció dátuma: 2012. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Artdeco Color & Care Nail Lacquer

Artdeco Color & Care Nail Lacquer
2020. július 6.

Jelenleg 3 szín van a birtokomban, 554-es, (bogyóspiros) 517-es, (sötét nude) és 585 (csodás rózsaszín). Mindegyik gyönyörűen mutat felkenve, 2 réteg kell belőlük, - a rózsaszínből 3 - alap-fedővel kibírnak 5-6 napot is. Nagyon szeretem őket, szerintem minőségi lakkokról van szó. Az áruk mondjuk nem túl pénztárca-barát, de kuponnal érdemes beszerezni a színeket.:-) Klassz termékei a márkának!

Yves Rocher Energizáló Arcmaszk

Yves Rocher Energizáló Arcmaszk
2020. július 6.

Nem is tudom,.....olyan semmilyen. Nem igazán érzem, hogy bármit is tenne a bőrömmel - de legalább nem is árt neki. Elhasználom, de nem veszem újra.

Nivea Micellair Expert Kétfázisú Micellás Víz

Nivea Micellair Expert Kétfázisú Micellás Víz
2020. június 18.

Látom, nem csak engem tréfált meg, hogy nagyon hasonló a csomagolása a márka sima mici vízével.:-) Már itthon realizáltam a tévedést, de azért el kezdtem használni ezt. Mit mondjak? Rossz tapasztalatim vannak a rázogatós tisztítókkal, és sajnos, ez a cucc is erősíti ellenszenvemet. A sminket nyomokban szedi le, sima, nem vízálló spirállal is meggyűlik a baja, egyedül a festetlen arccal tud mit kezdeni, azt azért jól tisztítja.
Szóval, nem veszem újra, ez tuti, és legközelebb kétszer is megnézem, mit veszek le a polcról. Mivel legalább nem okozott irritációt "tudását" 3 csilire értékelem.