fahej90

Regisztráció dátuma: 2013. november 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Laura Vandini Pearl Body Shimmer Testápoló

Laura Vandini Pearl Body Shimmer Testápoló
2015. március 4.

Én valamiért nagyon szeretem az illatát.. Felkenve nem tömény, de egész sokáig megmarad a bőrön, ha nyáron rámjön a "csillognékjóillatban",akkor ezt használom parfüm helyett. Nem tudom, hogy hidegebb időben mennyire hidratál, de nem is intenzív hidratációt ígér, hanem puha bőrt, amit be is tart tavasszal/nyáron/kora ősszel.

Aroma Bőrápoló Olaj Kókusz

Aroma Bőrápoló Olaj Kókusz
2015. március 4.

Nagyon száraz bőröm van (túl vagyok egy doboz Sotret-en, ami leállítja gyakorlatilag a faggyútermelést 1-2 évre..). Van egy nagyon jó itthoni olaj-keverékem, csak elég drága az a sok 100%-os olaj ami benne van, ahelyett kerestem egy olcsóbbat, plusz láttam a boltban hogy nem is nagyon sűrű, gondoltam nem lesz nehéz a felvitele. Nem is nehéz, és jól is hidratál. Az állam nem esett le tőle, de arra itt az itthoni csodaolajam. Az egyetlen bajom vele, hogy felkenve a bőrömre pattogatott kukorica illata van :D Fogalmam sincs hogy mi történik a bőröm és az olaj között, de már két barátnőm is megjegyezte hogy "hmm de pattogatott kukorica illatod van"... :D Úgyhogy kis mennyiségben használom könyökre,térdre, néha a hajamra is teszem hajmosás előtt, úgy is egész jó munkát végez.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2015. március 4.

Semmiképp nem nevezném INTENZÍV hidratálónak.. Nekem most sem elég ez a hidratálás, hát még télen. Lehetne picit puhább mert így agyonnyomkodom a számat miközben felviszem. Az illata nekem bejön, majd tavasszal elhasználom "egynek jó lesz"-alapon.