Fairy0124

Regisztráció dátuma: 2017. február 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. február 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Diamond Nails Peel Off Base Zselé Lakk

Diamond Nails Peel Off Base Zselé Lakk
2021. március 5.

Vegyes érzéseim vannak ezzel az alappal, próbálgatom már pár hete. Olyan 5 napig szépen fenn marad a körmön vele a géllakk (csillogós géllakk tovább bírja), utána lejön a végekről, tehát 5 naponta újra el kell készíteni a körmöket. Viszont ebből azt a következtetést vontam le, hogy a sima lehúzható alaplakkal, ami sima körömlakk alá való is el lehet érni ugyanezt a hatást, csak olcsóbb verzióban. Szóval összességében nem rossz, ha olyan 5-6 napig szép körmöket szeretnénk, de nem látom értelmét emiatt lámpázni a körmöket. Ugyanannyi munka elkészíteni, és nem bírja ugyanannyi ideig, mint a géllak rendes géllakk alappal. Szóval néha biztosan fogom használni, ha megunom, hogy semmi nincsen a körmömön, vagy ha olyan alkalom van (pl. Karácsony), de tartósan biztosan nem fogom alkalmazni.

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2021. január 29.

Annyira szeretem, lágy, krémes, csokikrém illatú, de az az igazi, amit legszívesebben megennék, ha nem tusfürdő lenne, nagyon puha a bőröm tőle és fürdés után is érezni rajtam... Ennél több nem is kell, hogy nagyon szeressem! Igazi élmény ezzel fürdeni!

Giorgio Armani Sí Passione EDP

Giorgio Armani Sí Passione EDP
2021. január 29.

Ajándékba kaptam, nagyon finom illatú parfüm! Nem túl édes, pont megfelelő az illata, kellemes, nem fejfájdító, nekem igazi tavaszi illat :).