Fairy24

Regisztráció dátuma: 2018. november 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. január 14.

Nagyon kevés olyan hidratáló krémet használtam, amely nem zsírosította be a bőrömet és nem okozott mitesszert és/vagy pattanást, de ez azon kevesek közé tartozik. Első kinyomásra nagyon meglepődtem, nem egy szemcsés és zsíros állagot vártam, de felkenve nagyon könnyen és tökéletesen felszívódott (nem maradt csillogás vagy zsíros érzet utána), puhává és hidratálttá tette azonnal a bőrömet. Nincs illata, semmilyen irritációt nem okoz és még az ára is kedvező.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2019. január 14.

Érzékeny, zsíros (téli időszakban inkább kombinált) és pattanásra hajlamos a bőröm. Számomra abszolút csodaszer! Minden este használom arctisztítás után. Kis mennyiséget csepegtetek a tenyerembe és finoman eloszlatom az arcomon. Az egyik leggazdaságosabb arcápolóm, ami valaha volt (kb. fél évre elegendő a 100 ml). Csökkentek a pattanásaim száma (a nagy piros dudorokat külön bekenem vele és visszafejlődnek), a bőröm sokkal egyenletesebb felszínű, puhább és kisebbek a pólusaim, de a legelképesztőbb, hogy eltűntek tőle a mitesszerjeim (egy hétig nem használtam és újra visszatért pár mitesszer!). Ami további előnye, hogy könnyen beszívódik és remekül előkészíti a bőrömet a szérumoknak és krémeknek, így sokkal hatásosabbak. Nekem nem okozott irritációt (bár mindig kis mennyiségben használom és utána hidratálót teszek) és hámlást sem, nem szárít és nem zsírosít, csak teszi a dolgát, ahogy kell :-).

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2019. január 14.

Röviden összefoglalva: ez egy remek, multifunkcionális hidratáló és bőrnyugtató krém. Alapvetően a karon-mellkason lévő pattanás utáni hegek kezelésére vettem, amiket szépen el is halványított. Amikor ezt a sűrű és zsíros krémet az arcomon lévő pattanás utáni foltok kezelésére is használni próbáltam, akkor sajnos sok pattanás kijött tőle és bezsírosította a bőröm. De csodás és azonnali eredményt hoz (nyugtat és hidratál) a kiszáradt bőrre pl.: ajkak, kezek, orr környéke. Könnyű felvinni, hamar beszívódik és nem okoz semmilyen irritációt (pedig a bőröm nagyon érzékeny).