fairynorah

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer
2020. február 16.

Eddig a Catrice korrektorát használtam évekig, de nem voltam 100%ban elégedett vele, folyamatosan keresgéltem mellette. Elsőnek teljesen ugyanolyannak tűnt a két korrektor, de aztán feltűnt, h ennek vagy erősebb a fedése, vagy a másik ioxidálódik, de bizony ezzel sokkal frisebb a tekintetem. Az, hogy 2x annyiba kerül se feltétlenül igaz, mert mennyiségre is majdnem duplaannyi,mint a Catrice-os, akciósan nagyon jó vétel lehet, főleg, hogy sok színből lehet választani. Nekem általában a legvilágosabb szín jó a korrektorokból, de ebből a 3. vagy 4. legvilágosabb kellett 😊

Dontodent Zahnspangen-Reiniger Fogszabályzó Tisztító Tabletta

Dontodent Zahnspangen-Reiniger Fogszabályzó Tisztító Tabletta
2020. január 10.

Invisalign mellé használom csupán fertőtlenítés gyanánt. Én egy nap 3-4x mosom a síneket, minden egyes evés alkalmával, szóval semmilyen szintű lerakódással nem kell megküzdenie. Érzem, hogy van különbség a sima mosáshoz képest, nekem bejön. Az invisalignhoz kaptam pár sajátmárkás fertőtlenítő kavicsot (jó drágák alapból), szóval ha azokat is teszteltem jövök update-re :)

Up: Na, kipróbáltam a kavicsokat, tragédia 😃 konkrétan hypo szagú lett tőle a fogszabi😬 meg is kellett sikáljam fogkrémmel, hogy legyen gusztusom a számba tenni 😅 így meg főleg nem rossz ez a termék, mert ez még mentolos is

Мой by Stefanie Giesinger Glow Day Nappali Arckrémgél

Мой by Stefanie Giesinger Glow Day Nappali Arckrémgél
2019. december 8.

az összetevőlistája miatt vettem meg, a dm-ben ő teljesítette az összes kritériumomat (legyen benne c-e-vitamin, hialuronsav,és alkohol és szilikonmentes legyen) Tetszik a bőrömnek, úgy hidratálja,hogy nem érzem zsírosnak, van egy szilikonos simaság utána, könnyű rá sminkelni, nem dobja le magáról sem az alapozót sem a fényvédőt (mármint vagy ezt vagy azt). Nagyon látványos dolgokat nem veszek észre a használatától, bár szerencsémre inkább csak megelőzésből használom,mert semmi baja a bőrömnek még, de örülnék,ha ez így is maradna :) Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve, szerintem túl erős egy arckrémhez képest. Újra csak akkor veszem, ha a következő "áldozat" után visszasírom.

1 ÖSSZETEVŐ