fairynorah

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2020. november 29.

Ő az első olajlemosóm,amit rendeltetésszerűen használok, és nagyon meg vagyok vele elégedve: leoldja a szempillaspirált, alapozót, fényvédőt. Az én szemembe soha nem ment bele, és valóban segíti az utána jövő habzó lemosó dolgát, meg kevésbé is szárítja így a bőröm a lemosás. Szerintem újraveszem.

Soliteint Hajrögzítő Gél (Ultra Erős)

Soliteint Hajrögzítő Gél (Ultra Erős)
2020. november 29.

Ugyanazt tudom elmondani,mint az előttem lévő vélemény (még a hajtípus is), nem is ragoznám tovább, nem hiányzik a rutinomból.

L'Oreal Paris Stylista The Sleek Serum

L'Oreal Paris Stylista The Sleek Serum
2020. november 25.

Friss: a hajzselé jelleg miatt kipróbáltam mit csinál a hullámos hajammal hajvasaló NÉLKÜL- jobban megtartja a hullámaim, mint a konkrét hajzselém 😃

Olyan hővédőt kerestem amiben nincs szilikon, illetve a lehető legkevesebb alkohol van benne, a vasalás pont elég szárító hatású a hajamnak :D Olcsó hajzselé illata-állaga van, nem éppen a kedvencem, de elviselem. Használata után a hajam a szokásos ideig őrzi meg a simaságát (amíg víz nem éri), nem tűnt fel,hogy pluszban szárítana, az meg hogy mennyire véd... na hát azt sem tudom,mert hővédő nélkül soha nem vasalok hajat, és havi max 1-2x szoktam...szóval ezt nehéz megítélnem. Vasalás után szép fényes hajam :)

1 ÖSSZETEVŐ