Fancsaaa

Regisztráció dátuma: 2015. december 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

La Roche Posay Hyalu B5 Ampullák

La Roche Posay Hyalu B5 Ampullák
2021. április 5.

Tesztelésre kaptam. Nagyon-nagyon szuepr a hatása, megszállott arcápolóként imádtam kipróbálni. Nagyon sok van egy kis ampullában. Viszont amiért én 1 csillagot levonok azaz hogy nagyon ragacsos volt, így csak estére használtam, a hyalu szérum alá és a hidratáló krémem alá, így nem volt zavaró 😊

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Könnyű Napvédő Fluid Arcra

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Könnyű Napvédő Fluid Arcra
2021. április 5.

Tesztelésre kaptam. Hihetetlen könnyű krém, szuperül beszívodik. Könnyű rá sminkelni. Nagyon megéri az árát.

Tesori d'Oriente Thai Spa

Tesori d'Oriente Thai Spa
2021. február 18.

Akkor leszek Én az első ☺️

Számomra Maga a napfény a nyár a pezsgés illata.. MÁR.. Mert elsőre azt hittem valami olcsó néni kölni szag.. Aztán ahogy lecsendesült (kb 10 perc), elkapott egy érzés hogy ez nekem mennyire ismerős illat, pedig sosem próbáltam. Majd mindennap fújtam magamra egy kicsit hogy rájöjjek melyik illat. Nekem hatalmas a hasonlóság Naomi Campbell- Bohemian Garden illatával, amit abszolút nem bánok mert azt is imádtam a nyáron és valószínűleg megint lesz belőle. :-D
Egy igazi trópusi felfrissülés, egy édes nyári koktél jó sok jéggel és sziruppal, amolyan kicsit viccesen de Hawaii táncosnő illat(valami ilyesfajta kép ugrik be). Se nem túl gyümölcsös, se nem túl virágos. Tökéletes nyári illat, ezért inkább akkor fogom használni. De, ilyenkor is szép. :-) Ja, és szuper tartós

Egy kedves krémmániástól vásároltam, annyit de annyit kutattam a Tesori illatok után hogy erre és az Orchidra esett a választásom.