Fancsikacsika

Regisztráció dátuma: 2015. október 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dr. C. Tuna Tea Tree Oil Soap

Dr. C. Tuna Tea Tree Oil Soap
2020. június 22.

5. napja használom reggel és este. Hát....eddig semmi. Gyulladt a bőröm és jönnek ki új ragyák. Lehet, hogy idő kell ennek is? Most ez a legújabb amit próbálok. Ha ez se válik be, akkor lemondok arról, hogy az arcom valaha is javulni fog. Marad az alapozás.

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2020. június 22.

5. hete használom ezt a szérumot. Konkrétan semmilyen változás nincs. Ugyanolyan gyulladt, aknes a bőröm. Ugyan úgy jönnek ki újjak az arcomon és fájnak néha. Nem volt olcsó, ezért még használni fogom. De nem tudom, hogy mennyi idő kell neki. Régebben használtam az Alksebor kenőcsöt, annak 8 hét kellett, hogy letisztuljon az arcom. Lehet, hogy ennek is. Azért vettem meg, mert itt azt írták, hogy milyen jó. Hát....Eddig még nem bizonyított,
******9. hete használom. Továbbra sincs változás. Szerintem már nem is lesz. Azért kenem becsülettel, ha már 4000 Ft-ot kiadtam ezért a szarért. ugyanolyan gyulladt a bőröm mint eddig, ugyanúgy jönnek ki ragyák. Szóval egy nulla termék.

Epilette Női Depilálókorongok

Epilette Női Depilálókorongok
2020. június 18.

Nagyon kíváncsi voltam rá. Azt hittem, hogy semmit nem fog csinálni, de mikor lehozta a szört és eszméletlen sima lett a bőröm...nagyon meglepődtem. Már csak az a kérdés, hogy mennyire tartós. A gyanta fabatkát sem ér. A borotva megint nem, mert csak erős lesz a szőr, illetve minden második nap lehet borotválni. Az epilátor meg drága és nem is biztos, hogy jó. Szóval erre nagyon kíváncsi voltam és működik. Nem is hiszem el.