Fancsikacsika

Regisztráció dátuma: 2015. október 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30
2021. április 19.

Sajnos kapilláris erekkel van problémám az arcomon, ezért a bőrgyógyászom más egyéb mellett ezt javasolta nappali fényvédőnek. Nagyon szeretem, majdhogy nem alapozónak is megfelel. viszont én elég drágán vettem, 7400 Ft volt. De muszáj, mivel fényvédő kell a bőrömre, főleg tavasszal, nyáron. Edddig imádom, bár még csak 3 hete használom. A színe igazodik a bőröm színéhez.

Dr. C. Tuna Tea Tree Oil Soap

Dr. C. Tuna Tea Tree Oil Soap
2020. június 22.

5. napja használom reggel és este. Hát....eddig semmi. Gyulladt a bőröm és jönnek ki új ragyák. Lehet, hogy idő kell ennek is? Most ez a legújabb amit próbálok. Ha ez se válik be, akkor lemondok arról, hogy az arcom valaha is javulni fog. Marad az alapozás.

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2020. június 22.

5. hete használom ezt a szérumot. Konkrétan semmilyen változás nincs. Ugyanolyan gyulladt, aknes a bőröm. Ugyan úgy jönnek ki újjak az arcomon és fájnak néha. Nem volt olcsó, ezért még használni fogom. De nem tudom, hogy mennyi idő kell neki. Régebben használtam az Alksebor kenőcsöt, annak 8 hét kellett, hogy letisztuljon az arcom. Lehet, hogy ennek is. Azért vettem meg, mert itt azt írták, hogy milyen jó. Hát....Eddig még nem bizonyított,
******9. hete használom. Továbbra sincs változás. Szerintem már nem is lesz. Azért kenem becsülettel, ha már 4000 Ft-ot kiadtam ezért a szarért. ugyanolyan gyulladt a bőröm mint eddig, ugyanúgy jönnek ki ragyák. Szóval egy nulla termék.