fancsisz

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2020. január 18.

Fedése kb 0.. Egy kis pattanásfoltot nem képes eltakarni, pedig én csak arra használok korrektort, mivel szem alatti karikáim nem nagyon vannak. Teljesen mindegy hány réteget pakoltam rá, ahogy elkezdtem eldolgozni, teljesen felszívódott az arcomról, konkrétan semmire nem jó😃

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal
2020. január 18.

Hagy ne fejtsem ki a teljes, átfogó véleményem a termékekről, és az egész márkáról.
Legyen elég annyi, hogy a Revolution Skincare C vitaminos széruma, nem hogy ugyanígy, hanem lazán jobban teljesített, negyed ennyi pénzért.
A további véleményem pedig elárulja, az az 1 csillag amivel jutalmazom.

Too Faced Chocolate Gold Eye Shadow Palette

Too Faced Chocolate Gold Eye Shadow Palette
2020. január 18.

Csodálatosan gyönyörű ez a paletta mind kívül és belül is. Többnyire csak fényes színeket tartalmaz, a 4 matt kivételével, mégis nagyon kihasználhatónak tartom, pedig én a matt színeket sokkal jobban kedvelem mint a fényeseket, Szuper, hogy könnyen használható színeket tartalmaz, ezért egyszerűbb, visszafogottabb sminkek elkészítésére is alkalmas. Aztán persze ha bele szerernénk vinni egy kis extrát, akkor is van mihez nyúlni, hiszen ott van benne az a csodálatos zöld, az élénk pink, és a sötétlila is.
Itt jutottam hozzá krémmánián, egy nagyon kedves lánytól, és ellllllképesztően örülök neki, hogy a gazdája lehetek ennek a szépségnek. A tapasztalataim alapján ez az eddigi legjobb minőségű fényes festékeket tartalmazó palettám.
Ja és az illata...az meg már tényleg csak hab a tortán:)