fancsmancs

Regisztráció dátuma: 2016. május 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Rimmel Lasting Finish Extreme Rúzs

Rimmel Lasting Finish Extreme Rúzs
2019. szeptember 16.

A 210 (Mauve Maxx) mályvás árnyalatra esett a választásom. Tartós, jól pigmentált, krémes az állaga, de ha megszáradt, nem fénylik és nem mászik. Nem szárít. Ez most az új kedvenc rúzsom. Az egyetlen gondom vele, hogy nagyon puha az állaga, ezért csak ecsettel tudom felvinni, különben mindenhova kenődik és túl nagy mennyiség kerül fel. Nem tudom, hogy ez a többi árnyalatra is jellemző-e. A többi tulajdonság fényében ez nem zavar, bár ha nem otthon vagyok, kicsit nehézkes megoldani. Remélem, idővel tovább színesítik a palettát. :)

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2019. július 12.

Az egyik szempillaspiráltól eltörtek és egy részen konkrétan kihullottak a szempilláim, emiatt vettem ezt a szérumot. Kicsit figyelni kell hogy ne kenjek túl sokat, mert mégsem kellemes ha az ember szemébe folyik valami. Nagyon szépen visszanőttek a pilláim tőle. Az illata nem zavaró, csak nem értem, miért kell egy, a szem közvetlen közelében használandó termékbe parfümöt rakni. Emiatt csak 4 *.

Garnier BB Cream Miracle Skin Perfector 5-In-1 Vegyes és Zsíros Bőrre

Garnier BB Cream Miracle Skin Perfector 5-In-1 Vegyes és Zsíros Bőrre
2019. július 12.

Az illatát nem szeretem, de nekem ez a BB-krém vált be a legjobban. A szárazabb részeket kicsit kiemeli de jól fed és tartós. Könnyen el lehet oszlatni.