fancy917

Regisztráció dátuma: 2014. május 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Szempillaspirál Ricinusolajjal és E-Vitaminnal

Manna Szempillaspirál Ricinusolajjal és E-Vitaminnal
2022. december 13.

Sajnos az utóbbi időben valahogy kiütöttek az eddig használt márkák termékei, a szempillatöveknél apró hólyagok jelentek meg, valamint lemosni is alig tudtam őket, ezért kerestem olyan terméket, ami ápol, természetes összetevői vannak és színezett. Más dolog miatt mentem a Manna oldalára, de mikor ezt megláttam, nagyon megörültem és meg is rendeltem. Féltem egy kicsit, mert hagyományos keféje van, amiket régebben próbáltam hagyományos kefével, azok nem jöttek be, de nincs vele semmi probléma.
Negatív tapasztalatom egyelőre nincsen, viszont pozitív az jó sok van:
Elmúltak és nem jöttek az említett hólyagok. Szépen szétválasztja, fedi a pillákat és nem nehezíti el, nem csomósodik, jó állaga van. Sajnos nálam előfordul sokszor, hogy pislogásnál az alsó és felső pillák összeakadnak, de ennél ez sem jelentkezett. Könnyű lemosni, de napközben nem pereg, nem maszatolódik, illetve én nem tapasztaltam, hogy nem száradna gyorsan, szerintem rendben van.
Nekem nagyon bevált és biztos, hogy újraveszem.

Mixa Micellar Water Very Pure

Mixa Micellar Water Very Pure
2021. július 23.

Nagyon jókat hallottam a Mixa termékekről, ezért mertem megpróbálkozni vele. Sajnos fél tubussal tudtam elhasználni, de már azt is végigszenvedtem, mert nagyon nem akartam pazarolni, de egyszerűen nem szerette a bőröm, pedig nincs benne semmi extra, ami "bánthatna". Kifejezetten rossz érzés maradt utána a bőrömön és mintha több pattanásom is lett volna. Ráadásul még rohadt drága is volt a többi micelláshoz képest :(

Nivea Hydra Skin Effect Micellás Víz

Nivea Hydra Skin Effect Micellás Víz
2021. július 23.

Mióta bejöttek a köztudatba a micellás termékek csak a Garniertől használtam. Nemrég kipróbáltam a Mixa-t de nagy csalódásomban a fél tubus után kénytelen voltam visszatérni a Garnierhez. Kolléganőm meggyőzött, hogy adjak egy esélyt a Nivea micellás vizeinek, mert nagyon jók. Végülis a sokszoros DM pontok meg a kíváncsiság miatt megvettem ezt. A hyaluronsavas termékeket amúgy is nagyon szereti a bőröm. Nagyon jól tettem!!! Abszolút elégedett vagyok. A sminket jól leszedi, a vékony sugárnak köszönhetően könnyebben belőhető az ideális mennyiség a vattakorongra és a bőröm nagyon szereti. A pórusaim is kisebbek és mintha "nyugodtabb" lenne a bőr.