fancy917

Regisztráció dátuma: 2014. május 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Petal Fresh Pure Renewing Body Butter

Petal Fresh Pure Renewing Body Butter
2023. április 16.

A legjobb testápoló család, amit valaha próbáltam. A gránátalmáson(most rendelem) kívül az összes gyümölcsös illatot próbáltam már és mindegyik puhává, kellemes tapintásúvá és széppé "varázsolta" a bőröm. A téli hidegben a bőrszárazságomra és kirepedezésemre semmilyen erre a célra fejlesztett krém nem használt, ezt az egyet kivéve. Ezen kívül a bőrkeményedéses lábamon is nagyon sokat segített. iHerb-ről szoktam beszerezni, nem tudom máshol is meg lehet e venni, de tényleg nagyon ajánlom. Gazdag krém, de hamar beszívódik és ragacsos érzetet sem hagy. Az illata pedig mindegyiknek fantasztikus.

Varga Gyógynövényes Sampon

Varga Gyógynövényes Sampon
2023. február 10.

Hajritkulás miatt kezdtem el használni. Már két használat után sok babahajam lett az érintett területen. Viszont kb hajmosás utáni 2. naptól elkezd viszketni a fejem és korpásodik :'( Szóval hatóanyag ügyileg jó, viszont van benne valami, ami irritál, ezért mégsem vált be :(

Manna Szempillaspirál Ricinusolajjal és E-Vitaminnal

Manna Szempillaspirál Ricinusolajjal és E-Vitaminnal
2022. december 13.

Sajnos az utóbbi időben valahogy kiütöttek az eddig használt márkák termékei, a szempillatöveknél apró hólyagok jelentek meg, valamint lemosni is alig tudtam őket, ezért kerestem olyan terméket, ami ápol, természetes összetevői vannak és színezett. Más dolog miatt mentem a Manna oldalára, de mikor ezt megláttam, nagyon megörültem és meg is rendeltem. Féltem egy kicsit, mert hagyományos keféje van, amiket régebben próbáltam hagyományos kefével, azok nem jöttek be, de nincs vele semmi probléma.
Negatív tapasztalatom egyelőre nincsen, viszont pozitív az jó sok van:
Elmúltak és nem jöttek az említett hólyagok. Szépen szétválasztja, fedi a pillákat és nem nehezíti el, nem csomósodik, jó állaga van. Sajnos nálam előfordul sokszor, hogy pislogásnál az alsó és felső pillák összeakadnak, de ennél ez sem jelentkezett. Könnyű lemosni, de napközben nem pereg, nem maszatolódik, illetve én nem tapasztaltam, hogy nem száradna gyorsan, szerintem rendben van.
Nekem nagyon bevált és biztos, hogy újraveszem.