Fanika

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Bond No.9 Uptown Madison Avenue EDP

Bond No.9 Uptown Madison Avenue EDP
2021. május 24.

Azt hittem eleddig, hogy engem csakis az édesebb, nőiesebb illatok képesek elvarázsolni. Hát tévedtem... Ez az illat pillanatok alatt kedvencem lett, pedig mindannak az ellentéte, amit eddig rajongva szerettem. Az alma, a szeder és a pacsuli a domináns szerintem, de csak azért, hogy el ne csábítson a háttérből muzsikáló rózsa és jázmin, s végérvényesen behódoljunk a mai trendnek. Hideg, poros, távolságtartó, ugyanakkor rendkívül tartós és egyedi illat. Csak vagány csajoknak jeligére!

Hayari Paris Broderie EDP

Hayari Paris Broderie EDP
2021. május 24.

Álomszép illatköltemény ez is, akárcsak a testvérkéje, a Goldy. Kissé fanyar, férfias nyitás után megvillantja nőies oldalát, és valami egészen különleges virágos-barackos illatfátyollá lényegül. Nagyon tartós, talán még tartósabb is, mint a Goldy. Szerelem!

L'Oreal Nutri Gold Rendkívüli Arcolaj

L'Oreal Nutri Gold Rendkívüli Arcolaj
2021. május 24.

Még nem írtam róla véleményt, pedig már régóta használom. Különösen téli időszakban van rászorulva az arcbőröm a védelemre, ahogyan mindenkié. Olyankor elengedhetetlen kelléke a reggeli arcápolásnak, éjszakára pedig kötelező a használata évszaktól függetlenül. Szemmel láthatóan javítja a bőr tónusát, simább és teltebb bőrfelszínt eredményez. Nekem nagyon bevált! (Kár, hogy már ritkán látom a drogériák polcain.)