Fanika

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Lattafa Ana Abiyedh Poudree EDP

Lattafa Ana Abiyedh Poudree EDP
2022. augusztus 10.

Az Ana Abiyedh-sorozat legújabb darabja a Pudrée, kíváncsian vártam az érkezését, ugyanis nagyon szeretem a púderes illatokat. Tájékozódtam érkezése előtt külföldi oldalakon, ahol sokan Narcisso Rodrigez For Herjéhez hasonlították. Na, gondoltam magamban, most jól bevásároltam ezzel az illattal! (A Narcissót nem kedvelem olcsó súrolószer utánérzése miatt! Korábban már írtam róla.) Ráadásul uniszexnek is mondják ezt a Lattafát, de nem az! Szerintem abszolút nőies illat, és nem emlékeztet a For Herre! Az én bőrömöm inkább a Valentino Poudre jelenik meg Lattafa-álarcban, édesebb kiadásban. Kicsit ripacs, kicsit mesterkélt és kicsit tolakodó is, mégis szeretem. Marad.

Lattafa Fakhar Femme EDP

Lattafa Fakhar Femme EDP
2022. augusztus 10.

Arab parfümöket tesztelgetek mostanában. Ez az egyik legkellemesebb meglepetésem a Lattafa-háztól: tartós, elegáns, nőies darab. Ha vakon szaglászom, talán meg sem mondtam volna, hogy ez Lattafa. Tényleg Givenchy-klón, 90 %-ban hozza a L'Interdit illatát. A különbséget csak a legavatottabb orr tudja észrevenni, ti. a Givenchy összetevői valahogy jobban összesimulnak, a Lattafában mintha egyenként akarnának érvényesülni. De mindegy is, nekem nagyon tetszik.

Lattafa Khalis Musk / Pure Musk

Lattafa Khalis Musk / Pure Musk
2021. december 24.

Legfrissebb Lattafa szerzeményem, most próbálgatom, szagolgatom: megállja-e a helyét a sok fehér pézsmás illatom között. Eddig a Montale White Muskja volt a királynő, de most vetélytársa akadt, azt hiszem. Ellenállhatatlan tisztaságillat, puha pamuttal és lágy fehér virágokkal. Finom és érzéki, mint egy Degas-kép vagy mint Debussy Clair de Lune-je.