fankitown

Regisztráció dátuma: 2014. október 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 28.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture EDP

Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture EDP
2020. november 5.

Engem Rihanna Rouge Love parfümje hozott ide, mert mindenki ahhoz hasonlította. Gondoltam, ha igaz, akkor talán megtalálhatom Rihanna illatának a drágább, tartósabb verzióját.
Örülök, hogy csak 5 ml-t vásároltam belőle...
Egyrészt, ugyan Rihanna illata és a Juicy Gold valóban sokban hasonlítanak, de előbbi kedvesebb, finomabb, kifinimomultabb, púderesebb, összességében harmónikusabb parfüm, én semmiképp nem mondanám 100%-ban egyezőnek.
Másrészt, elképesztően émejítő és fejet fájdítóan erős felfújáskor, ugyanakkor nagyjából 3 órát bír. Ebből kifolyólag szabadrablásnak tartanám, ha 20e-t kifizettem volna egy üvegért.
Nagyon sajnálom, mert nagy reményeim voltak. Egyértelműen Rihanna Rouge Love, többször fejfújva.

Kell a púder! Pirosító

Kell a púder! Pirosító
2020. január 31.

2 éve vagyok boldog tulajdonosa egy Hannah árnyalatú pirosítónak és még mindig rengeteg van belőle. A préselt pirosítók szerintem a nyomába se érhetnek ennek a terméknek, imádom, nagyon pigmentált, tartós és természetes. Amióta megvan, nem használok mást és remélem, sokáig nem is lesz erre szükség :)

Update: Most fog lassacskán elfogyni, ami azt jelenti, hogy szűk 2,5 évet bírt.

Dermaflora Argan Oil Gél Stift

Dermaflora Argan Oil Gél Stift
2020. január 31.

A boltban tetszett az illata, azonban 2-3 nap múltán már annyira szúrta az orromat, hogyha maga a termék jó lett volna, sem használtam volna tovább. Ragacsos, büdös, a szagokat relatíve jól semlegesíti. Nekem eléggé közepes, elajándékoztam, szerintem nem éri meg még ezt az egyébként bio dezodorok között szerénynek számító árát sem.