fankitown

Regisztráció dátuma: 2014. október 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 28.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Biobaza Deo Roll-on Divine Beauty Szőlő és Zsálya

Biobaza Deo Roll-on Divine Beauty Szőlő és Zsálya
2020. január 13.

Nagyon finom illata van, emiatt és az összetevői miatt napról napra megadtam neki az újabb lehetőséget, de sajnos fel kellett adnom. Annyira irritálja és szárítja a bőrömet, hogy a viselése után éjszaka neogranormonnal kellett kenegetnem az érintett területet. Más szódabikarbóna alapú bio deot is használtam már, azért ennyire ott sem volt durva a helyzet...
Sajnálom. Tartósságát én gyenge közepesre értékelem, már tavasszal sem állta volna meg a helyét.

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2019. június 19.

Ősszel rendeltem, fél flakont használtam el. Könnyű, zselés állagú, illata az a rózsa illat, amit csak a bio termékek tudnak produkálni. Ez sokaknak fura lehet, de szerintem meg lehet vele birkózni. A külseje nekem nagyon tetszik, nagyon szerettem volna szeretni, vagy akár primernek használni smink alá, viszont felkenés után max 1 perccel aláizzad a bőröm. Hatékonyságát tekintve semmi csodálatra méltó, átlagos természetes termék. Nem fogom újra venni, ha elfogy.

Pret a Porter EDT

Pret a Porter EDT
2019. június 1.

Isteni, örök kedvenc és örök szerelem. A családunk női tagjai között 2 generáció óta hódít. Mindegy, mit használok, ebből az illatból mindig van otthon és mindig jó érzés magamra fújni. Van, amikor jobb estére, van, amikor jó napközbenre, mehet télen, mehet nyáron, izgalmas, nőies, kedves, harmonikus és mégis határozott illat.