fannc22

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Barnängen Nutritive Tusfürdő

Barnängen Nutritive Tusfürdő
2020. január 12.

Pár napja vettem belőle egyet, ugyanis az egyik boltban 750! ft-ért adták akciósan. Ki is próbáltam, nagyon meg vagyok vele elégedve. Sűrű, krémes, szinte testápolós az állaga. Jól hidratál, nem kell mellé testápoló, bár annyira nem extra száraz a bőröm, ezt hozzá kell tenni.
Ma megvettem az utolsó 2-t belőle, biztos, ami biztos :D Most elég lesz egy jó ideig.
Jaa és az illata...nagyon finom, tisztaságillat, ami sokáig érezhető a bőrön :)

Magic Steaming Iron Gőzölős Hajvasaló

Magic Steaming Iron Gőzölős Hajvasaló
2019. december 25.

Karácsonyra kaptam, egyből ki is próbáltam...a begöndörített hajamat is simán szög egyenesre vasalta, majd másnap mikor megmostam a hajamat újra használtam. Frissen mosott, nem beszárított hajon már nehezebb használni, több idő volt mire szép egyenes lett a hajam és egyszer újra is kellett töltenem. Egyébként így is nagyon szép, puha és fényes hajam lett, szóval végülis teljesíti azt, amit ígér! :)
Csak azért vonok le egy csillagot, mert szerintem egy ici-picit macerás és szinte begörcsöl a tenyerem mire végzek a hajammal. :D Egyébként szuper és jó, hogy nem látok a használata után letört hajvégeket a mosdókagylóban :))

Sally Hansen Big Shiny Top Coat

Sally Hansen Big Shiny Top Coat
2019. január 26.

Imádom ezt a fedőlakkot. Rengeteget kipróbáltam már, de semelyik nem teljesített jól...mindegyik nehezen száradt, összeráncolódott, így áttértem a géllakkra. Aztán másfél év után meguntam a procedúrát, így váltani szerettem volna újra, rendes körömlakkra. Sokat olvasgattam és ezt ajánlották. Nagyon meg vagyok vele elégedve, egy rétegben is nagyon jól fed, szép fényes és nagyon hamar szárad. Tényleg géllakk hatású, nagyon szeretem! Csodaszer...

1 MÁRKA