fanniblue

Regisztráció dátuma: 2017. április 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. április 10.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Violet Voss Hashtag Eye Shadow Palette

Violet Voss Hashtag Eye Shadow Palette
2020. szeptember 3.

2 éve vásároltam ezt a palettát, nekem nagyon megérte. A metálos-fényes árnyalatok szinte a legjobb formula amivel találkoztam, nagyon krémesek, igazi metálos csillogásuk van, nagyon tartósak. A FOMO árnyalatban már látszik a pan alja annyit használtam. A mattok is elég jók, bár már nem annyira kiemelkedőek. Van egy élénk lila árnyalat ami fényes és matt között van az sajnos kifejezetten nem pigmentált nekem, ami fura. Ez egy nehéz árnyalat lehet, mert ugyanez a lila van kb ugyan ezzel a finissel a HUda Desert dusk palettában is, aminek ugyan ez a baja. Halloweenkor ez a paletta hatalmas szolgálatot tesz, iszonyat jó sminkeket lehet vele készíteni. A hordható árnyalatokat hétköznap is szívesen használom.

NIOD Superoxide Dismutase Saccharide Mist

NIOD Superoxide Dismutase Saccharide Mist
2020. augusztus 11.

Rozaceásként ez a termék a hasznomra válik. Nem annyira látványosan de erősíti a védőréteget. Nem csodaszer de hasznos, tele van antioxidánsokkal. Sokáig elég, én 3 hónapja használom, a harmada fogyott el. Így is még elég borsi az ára, nézelődök még hátha van jobb antioxidáns permet a piacon védőréteg erősítésre de szerintem nincs.

The Ordinary Amino Acids + B5

The Ordinary Amino Acids + B5
2020. augusztus 11.

Ezzel szoktam hígítani a TO Hyaluron szérumomat is és van hogy csak magában használom. Nagyon kellemes vizes állaga van a zsíros bőr imádja :) Gyorsan beszívódik, nagyon jól hidratál önmagában is. Szerintem a védőréteget is erősíti, rozaceásként ez egy hatalmas termékelőny. nekem ez bevált, tuti újraveszem.