Fannie

Regisztráció dátuma: 2015. június 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon
2020. február 14.

Én nekem pont az ellenkező hajtípusom van, mint amire ajánlják ezt a sampont, de hát ha már megvettem, csak emiatt nem fogom parkoló pályára küldeni. Kétszeri samponozással szépen tisztítja a hajamat, könnyen ki tudom fésülni, nem is nehezíti el, pedig ettől tarottam, mert vékonyszálú hajam van. Az illatát is megszoktam már, bár kezdetben csak hajmosáskor tetszett, aztán mikor még másnap is megéreztem néha, egy kicsit zavaróvá vált. Azóta ehhez is hozzászoktam, és most télen, hogy ne száradjon ki a hajam nagyon, egy másik, Baleás samponnal felváltva használom.

Balea Professional Oil Repair Intensiv Sampon

Balea Professional Oil Repair Intensiv Sampon
2020. február 14.

Ennek a termékcsaládnak először a fújós hajápoló olaját vettem meg, még egy-két évvel ezelőtt, mert kicsi, kompakt csomagolása volt, és könnyen tudtam vinni magammal bárhova. És mert mesés illata volt. Aztán az elfogyott, és valahogy nem vettem újra egyik terméket sem, egészen néhány héttel ezelőttig. Le volt árazva ugyanez a hajápoló olaj, csak a nagyobb, pumpás kiszerelése, így gondoltam, megveszem, és mivel 400 Ft-ért vesztegetik a sampont is, így azzal is tettem egy próbát. És milyen jól tettem! Az isteni illat mellett ez a sampon szépen ápolja a hajamat, úgy érzem, hogy sokkal puhább, fényesebb a hajam teljes hossza, és szerencsére nem is zsírosított, ami az olajas samponok veszélye szokott lenni. Igaz, pár hónapja már úgy mosok hajat, hogy kétszer samponozok, így lehet, hogy ez is az oka, de eddig nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel.

Avon Care Intenzíven Hidratáló Kézkrém Méhpempővel

Avon Care Intenzíven Hidratáló Kézkrém Méhpempővel
2020. február 14.

Télen mindig hihetetlenül ki tud száradni a kezem, így már évek óta ez a kedvenc kézkrémem, ha már semmi nem tudja helyrehozni a kiszáradt bőrömet. Ha nem nagyon van szüksége a kezemnek extra tápláló kézkrémre, akkor tényleg elég lassan szívódik be, de azt vettem észre, hogy a néhány évvel ezelőtti krémek még kevésbé voltak szétoszlathatók, míg ez az "újabb" változat szerintem már sokkal könnyebben elkenhető, egy apró mennyiség is tökéletesen táplálja a kezemet. És az illata valami mennyei! Ha létezne ilyen illatú testápoló/tusfürdő az Avonnál, én más fajtát biztos nem vennék többet. Imádom ezt az illatot!