Fannie

Regisztráció dátuma: 2015. június 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice True Skin High Cover Korrektor

Catrice True Skin High Cover Korrektor
2022. április 12.

Három színben láttam a R-ban, a két világos különböző tónusokban, nekem a 010-es hidegebb árnyalat van meg. Hamar kedvenc lett, pedig féltem, hogy szárítani fog és bele fog ülni az apró ráncokba, de nem ez történt. Lehet, hogy a hialuron teszi, de kifejezetten üdévé teszi a bőrt, ráadásul a múltkor nem csak szem alá tettem és úgy elfedte a pórusaimat, mint semmi más. :) Kényelmes viselet, kevés is elég belőle (sőt, ajánlott is) és így nem csúszkál el, nem kell fixálni és úgy "feltölti" a bőrt, mintha előtte arckezelésen lettem volna. Szeretem, remélem, hogy nem csak szezonális termék és később is lehet majd még kapni.

Sundance Matt Sonnenfluid LSF30

Sundance Matt Sonnenfluid LSF30
2022. április 11.

Nem találtam meg az oldalon a jelenlegi formájában árult terméket, szerintem ennek lehet egy átalakított/továbbfejlesztett változata. Az SPF50-es Sensitivnek a normál testvére. Nekem nagyon száraz bőröm van, ezért féltem kicsit, hogy mennyire fog mattítani, de szerencsére nem teljesen, maradt egy kis fénye a bőrömnek, emellett könnyed, könnyen oszlatható formula, ami jól jön a reggeli készülődés közben, nem kell fél órát várni, hogy rendesen beszívódjon. Arckrémmel kompatibilis, nem kukacosodik, smink alá is jó, hidratáltan tartja a bőrt. Nekem nem érzékeny a bőröm, ezért nem féltem arcon használni, de nem is okozott irritációt, úgyhogy erre a nyárra már biztos, hogy elkötelezem magam emellett a fényvédő mellett. :)

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre
2022. április 8.

Egyetértek az előttem szólóval, eszembe nem jutna pattanásos bőrt ezzel kezelni. Néhány éve azért vettem meg, mert pont akciós volt a katalógusban, meg mert szerettem volna valami löttyöt, amivel ha kijön 1-2 pattanás az arcomon, akkor legyen mivel fertőtleníteni, arra nagyjából jó volt, ezért a két csillag. Szigorúan fültisztító pálcikával, helyileg alkalmazva, nem mint tonik, mert ez valami irdatlanul száríthat, ha az egész arcra teszi az ember. Én mindig szárazbőrű voltam, de ha zsíros bőrrel küzdő gyerekem lenne, én inkább a gyógyszertárban néznék szét parfüm/alkoholmentes termékek terén, mert azok csodát tudnak művelni. Ha kiszárítjuk a bőrt ilyen és hasonló termékekkel, mint ez a tonik, attól csak még inkább beindul a faggyútermelés és a zsírosodás. Ez a tonik tényleg csak egy-egy pattanás kezelésére/fertőtlenítésére jó, bár akinek száraz bőre van, helyette ajánlanám inkább az Oriflame olajos formulájú teafaolaját, állagából adódóan kevésbé szárít, de teszi a dolgát.