Fannie

Regisztráció dátuma: 2015. június 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Schwarzkopf Gliss Split Ends Miracle Hajszérum

Schwarzkopf Gliss Split Ends Miracle Hajszérum
2020. november 22.

Töredezésre hajlamos, vékonyszálú hajam van, ezért minden ilyen típusú kencét szívesen kipróbálok. Ez a szérum is ígéretesnek tűnt, törölközőszáraz hajra egy pumpányit viszek fel, nagyjából a hajam alsó kétharmadára. A kézben még túl folyósnak tűnik, de a hajon már sűrűbb lesz a textúrája, mégsem nehezíti el. Szárítás után, vasalás előtt megint teszek belőle egy keveset, már csak a haj legvégére, és az eredmény illatos, táplált haj, ami mintha tényleg kevésbé lenne hajlamos a szálkásodásra, vékonyodásra. A szérum hatását látva lehet, hogy kipróbálom a hajpakolás verziót is, hátha az is ilyen jól működik majd. Plusz pont a finom illata, engem a Soap & Glory The Righteous testvajának az illatára emlékeztet, amit egyszerűen imádtam, amíg volt módon külföldön beszerezni, és azóta is nagyon hiányolom néha.

Ebelin Professional Precíziós Szemhéjecset

Ebelin Professional Precíziós Szemhéjecset
2020. november 16.

Évek óta használom ennek a márkának a különböző ecseteit, mindegyiket nagyon szeretem, jó minőségűek, pihe-puhák és szépen lehet velük dolgozni. Az összes közül talán ezt az ecsetet használom a legtöbbet, már három-négy éve, leginkább korrektor felvitelére, de néha szemhéjpúdert vagy rúzst vittem fel vele, és így nyilván sokkal gyakrabban kellett tisztítanom, volt, hogy naponta mostam. Néhány napja tisztítottam, és valószínűleg túl forró volt a víz, mert száradás után azt vettem észre, hogy maguk a szálak megőrizték a formájukat, de a ragasztó elválhatott az ecset fém részétől, mert most mozog az ecset hegye. Ez persze nem a termék hibája, hanem én ronthattam el valamit, és ez nem változtat a véleményemen, hogy egy kiváló ecsetről van szó. Egészen biztos, hogy ilyen áron verhetetlen, be fogok szerezni egy ugyanilyen ecsetet, mert ennél jobbat még nem próbáltam.

Yves Rocher Comme Une Evidence

Yves Rocher Comme Une Evidence
2020. szeptember 8.

A barátomtól kaptam évfordulóra egy ajándékcsomag formájában a nagy kiszerelésű parfümöt egy mini, táskába dobós változattal és a kézkrémjével. Azonnal imádtam az illatát, mert már hosszú ideje vágytam egy virágosabb, mégis lendületes, nem túl "öreges" parfümre. Korábban minden virágos parfümmel az volt a problémám, hogy elég édeskés, mű illatuk volt, főleg hosszabb idővel a kifújás után. Ez az illat viszont nagyon el lett találva szerintem, tényleg a virágboltok illatát idézi fel, elegáns, kifinomult, nem tolakodó, erőltetett, hanem friss, tavaszias. Amikor ezt fújom magamra, gyakran megdicsérik mások is, még órák múlva is, úgyhogy ebből azt szűröm le, hogy elég tartós illat.
Azoknak ajánlanám, akik egy nőies, kifinomult, de fiatalos parfümöt szeretnének maguknak, ami megállja a helyét a munkahelyen vagy akár szabadidőben is.