fanninad

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Szulfátmentes Sampon

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Szulfátmentes Sampon
2019. május 29.

Nekem elképesztően nem jött be ez a sampon. Sajnos eleve véletlenül vettem ezt a változatot, a sötétkék, hidratáló verzióját szerettem volna kipróbálni és már csak otthon vettem észre, hogy mellényúltam. Gondoltam mindegy, ez sem lehet rossz. Az első mosás után szörnyű volt a hajam, teljesen összeragadt tőle, de azt gondoltam, biztos csak nem mostam ki rendesen. Már másfél hónapja használom, és minden egyes alkalommal ezt tapasztalom, csomókba ragad tőle a hajam, akár mennyire kiöblítem, zsíros érzetű marad, ráadásul korpásodni kezdett tőle a fejbőröm. Konkrétan nem fogom elhasználni, ami elég rosszul érint, hiszen nem volt olcsó egyáltalán.... Egy csillagot kap a szulfát mentesség miatt.

Cocoon Manufaktúra Tiaré Hajvég és Körömápoló

Cocoon Manufaktúra Tiaré Hajvég és Körömápoló
2019. április 26.

Hajvégeimre használtam tavaly nyáron. S bár elég intenzív ápolást igényel a hajam - nagyon kiszáradásra hajlamos, nem csak a nyári időszakban - a várva-várt csoda elmaradt. :( A márka és az arspoetica szimpatikus különben, de ennek a terméknek nem vettem hasznát különösebben. De rosszat nem tett, az biztos :)

Lush Gorgeous Arckrém

Lush Gorgeous Arckrém
2018. október 29.

Bár tényleg hajmeresztő ára van, én imádtam ezt a krémet! Remekül táplálta száraz, vízhiányos bőrömet, de mégis nagyon könnyed krém, hamar felszívódik. Csodás, virágos, fás illata van ráadásul. Az az igazság, hogy elég sok magas minőség és ár kategoriájú arckrémet próbáltam már, de ez volt eddig az egyik legjobb. Viszont ellene szól, hogy nem parabén mentes. Emellett nagy mennyiségben tartalmaz illóolajokat, melyek allergiás reakciókat válthatnak ki az arra hajlamosaknál.