fannus9

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1 ELADÓ KRÉM

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2020. március 22.

Evek ota hu tarsam. Hasznalom hatra, arcra. Imadom a szinet, a mentolos illatat. Hutoben tarolom igy nem szokott megromlani. Kicsit szarit. Nagyon jol dorzsol mikor le akarod mosni, heti 1-2 alkalommal hasznalom hajmosas kozben. Nem ez hozza a legnagyobb valtozast az arcomon de ha nincs hianyolom. Eletem resze lett.:D 4-5 csillag kozottire gondoltam. A picinek az ara 3000Ft a nagy 6000Ft korul van! Es tenyleg sokaig eleg, pattis lanyok probaljatok ki!:)

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító
2020. március 21.

Csajok jo tipp: keverjetek ki a “kupakban”. Sokkal konnyebb.
Egy pici morzsat teszek bele es szo szerint 1-2csepp vizet es a kupakban keverem ossze, majd a vizes arcomba dorzsolom napi szinten.
Total imadom! Annyira rooohadt puha lesz az arcom, semmi mas nem kepes nalam erre. Minden nap hasznalom alig varom hogy hasznalhassam. Imadom az illatat nekem a hasznalata se maceras tetszik ez a megoldas. Tetszenek a levendula darabok is benne. Es olyan hidratalt arcom lesz uristen. Zsiros a borom de pont ez kell nekem hogy ne huzodjon a tokeletes arclemoso. Reggel nagyon jol frissit, sminket nem mosok le vele. Szerintem nem a lemosas erossege a lenyeg nala hanem a hatasa. Pattikban is rengeteget segit, sokkal szebb az arckepem tole. (Par hetes hasznalat)
Szaraz, zsiros boruek is nyugodtan hasznaljak, tapasztaljatok ki az aranyt, nekem nem is potyog igy. UJRAVEVOS MILLIOS CSILLAGOS! (3200 Ft koruli az ara)

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. március 21.

Sokkal jobb mint a TO-s. Azt nem birom hasznalni ezt meg imadom. Tetszik az allaga, nem ragad nem szarit. Napi 2x hasznalom es nem is szarit. Ha kulon pattikra kenem masnapra jobb a helyzet. Nagyon ajanlom. Ujravevos! (Csak ez, TO-s kuka szamomra!)