fanny---

Regisztráció dátuma: 2013. január 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2015. január 24.

Azt kell, hogy mondjam, ez egy nagyon szuper kis alapozó. Ár-érték arányban tökéletes. 2 hónapja használom, mert folyton beruházok valami drágábbra, de semmit nem bir a bőröm csak a Catrice alapozókat. Szépen fed, korrektor azért a nagyobb bőrhibákra természetesen kell,órákat kibir átfényesedés nélkül,azt meg lehet korrigálni púderrel.Csak egy baj van vele,mint azt már páran leirtátok, a pumpája szörnyű.. Vagy sok jön ki, vagy kevés,és folyton leesik..De ez az egy hibája legyen csak azt mondom. Számomra most ez a tökély, az illata is jó,és nem pattogok ki tőle végre! Újravevős! :)

Signal Anti-Age Fogkrém

Signal Anti-Age Fogkrém
2015. január 11.

Leárazva vettem 310Ft-ért egy hónapja ,és nem bántam meg!! Nekem feltűnően fehérített a fogaimon,és az ínyem érzékenysége és érezhetően javult. Még van benne egy pici,úgyhogy gyorsan veszem is a következő adagot,még a normál áron is hajlandó vagyok megvenni, megéri!! :)

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó
2014. december 8.

Szokásos módon az itteni vélemények alapján szereztem be ezt az alapozót,mert ideje volt lecserélni a nyárit. Szóval könnyen felvihető, szépen fed, persze a kicsit probémásabb területeken rétegezni kell. Nekem elég hamar átfényesedett,de ez bőrtípus függő,púderrel korrigálható. A tartósságával is kiegyezem,bár egy maratoni munkanapot nem bír ki. Viszont nekem 4 nap után csúnyán elkezdett pattanásosodni a bőröm tőle, szóval sajnos meg kellett válnom ettől is, pedig egészen jól teljesített volna..