fannylicious2

Regisztráció dátuma: 2014. július 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

HappySkin Zeusz Szilárd Sampon Ricinusolajajjal és Csalán-Kivonattal

HappySkin Zeusz Szilárd Sampon Ricinusolajajjal és Csalán-Kivonattal
2018. augusztus 9.

Olvastam itt a véleményeket. Nagyon szerettem volna hogy Én azok közé kerüljek akiknek nagyon bevált ez a termék, de sajnos nem. Próbáltam többször hajat mosni vele, jól kiöblítettem. A hajtöveimnél nem is volt semmi gond, de a hajvégeim összeálltak tincsekbe mintha zsíros vagy inkább még vizes lenne a hajam. Vártam két hajmosás között 4-5 napot is. Nem mondanám pénzkidobásnak, mert remek összetevői vannak csak nekem nem vált be. Én bátran mondom ha gondolkozol ezen a terméken próbáld ki nyugodtan! Mindenkinek más válik be! :)

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)
2014. július 13.

Fedése csodás, könnyen eldolgozható nagyon imádtam amíg meg nem jött a kánikula...Azóta ritkábban használom (főleg csak estékre) mert nagyon kifényesedik tőle az arcom nem csak a T zónában, konkréten lefolyik az arcomról. Ennek ellenére nagyon szeretem és biztos újra vásárolnám csak nem nyárra. 5 csillag mert úgy érzem csak az én bőröm hibája hogy "lefolyik" rólam (hidegebb időkben amúgy nem)

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2014. július 13.

Így nyáron mindig zsírosabb lesz a bőröm (amúgy a száraz és a normál között mozog). A Tescoban volt akcióban az alapozó és a púder együtt, és ezért valamint a jó vélemények miatt próbáltam ki. Eddig tetszik, bevált. Bár az elmúlt napokban nem volt kánikula, de tényleg szép matt maradt a bőröm, a fedésével is meg vagyok elégedve, és nagyon kis mennyiség is elég egy alapozásra. Megérte!