Fannyuuszi

Regisztráció dátuma: 2014. október 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. október 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Ultra Doux Helyreállító Balzsam

Garnier Ultra Doux Helyreállító Balzsam
2015. november 12.

Aki szereti a szalmát, annak ajánlom. Tökéletesen utánozza a tanya mindennapi életérzését, a szalmabálákon átfújó szellőt, és a sújt, ami a cipeléskor érzünk.

Pocsék egy balzsam, teljesen száraz lett a hajam már az első használat után is.

Syoss Vibrant Colors Hajfesték

Syoss Vibrant Colors Hajfesték
2015. november 12.

Nem nagyon tudom más hajfestékekkel összehasonlítani, de nekem nagyon bevált. Sötétbarna hajam van, és az 5-77-es árnyalat szőkítés nélkül is nagy szépen kijött rajta, nagyon hasonlít a dobozon lévő mintához ( legalsó szín a sorban ). Habár azóta ez a negyedik hajmosásom, még mindig színezi a vizet, bár kevésbé, tehát azért kopik - ami annyira azért nem észrevehető élőben. Mivel életem első hajfestése volt, ezért maradt egy kevés barna tincs a hajamban a két elhasznált doboz ellenére is, de meglátjuk, hogy második alkalommal már hogy fogja befogni. Az ár-érték arány szerintem tökéletes, a hajam nem igazán lett tőle szálkás, parókaszerű, tehát kíméletesnek is mondhatom. Négy csillagot érdemel.

UPDATE: Minden harmadik festésre el kell használnom ismét két dobozzal, mert addigra a vége már inkább egy szőkésebb árnyalatot vesz fel. Kopni kopik, de még mindig olcsó, gyakran akciós, és ez álmaim színe. Ha esetleg találok jobbat, akkor lecserélem, de eddig nem sok eredményem volt. :)

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk
2015. november 12.

Hát hogy ez tényleg tartós, az tuti. Nagyon szeretem, nagyon olcsó, rosszat nem tudok róla mondani. Megérdemli az öt csillagot.