FantasyLandia

Regisztráció dátuma: 2013. február 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. február 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Hylamide SubQ Skin

Hylamide SubQ Skin
2017. december 29.

Sok terméket kipróbáltam már ez elmúlt évtizedek alatt, de ez a termék - mint ahogy a többi Deciem márka - azt hozza amit eddig szerettem volna, illetve amire vágytam az erősen vízhiányos, masszívan mimikai ráncos, enyhén rosaceás bőrproblémáimmal...
Nincs is kedvem regényt írni, úgyhogy rövid leszek: TÖKÉLETES!
Újrarendeltem, akár a Natural Moisturizing Factors +HA-t!

Talán még annyit, hogy napi 2x használom reggel/este, de nem az ajánlott 3 cseppet, hanem kicsivel azért többet viszek fel az arcomra és enyhén vizes ujjbeggyel szépen bemaszírozom..., majd belenézek a tükörbe és nem ismerek magamra, hogy ki ez a fiatal kiscsaj 😜

Humanity Shea Vaj Bio - Szagtalanított

Humanity Shea Vaj Bio - Szagtalanított
2017. április 24.

Több mint 1 hónapja használom ezt a csodakencét, ennyi idő után már bátran megosztom a tapasztalatomat.
Lassan 20 éve küzdök a problémás, fényérzékeny, vízhiányos, rosaceára hajlamos, zsíros/száraz (mikor milyen...) bőrömmel. Már szinte mindent kipróbáltam, de sajnos eredménytelenül..., amíg 1 hónappal ezelőtt nagyon elszánt nem lettem és eldöntöttem hogy saját magam állok neki a krémkészítésnek.
A Skinoren gyönyörűen rendbe tette a rosaceás göböktől gyulladt arcbőrömet a téli hónapokban, de az erős fényvédő használata mellett szükséges volt a hidratáltság is, hiszen a hámlasztó-kúra jól kiszárította az amúgy is vízhiányos bőrömet.
Az eddig használt hidratálókat, krémeket, szérumokat félretettem és rendeltem egy szép nagy csomagot (báziskrémeket, alapanyagokat, kiegészítőket) az itthoni krémkészítéshez. Sikerült is szupi szemránckrémet, nappali hidratálót is összehoznom, úgy hogy még a családtagok is kaptak ajeszba!
...és akkor itt jön képbe a Shea vaj :))
Lassan már csak önmagában használom, hiszen olyan tökéletesen teszi a dolgát hogy egyszerűen nem tudok megválni tőle. Arckrém, kézkrém és testápoló is egyben. Az arcbőröm tónusát és vonalait konkrétan megfiatalította, pedig ezt az érzést csak a kozmetikustól való távozás után mondhattam el, de azt is csak pár napig. Nagyon jól hidratál és valóban csökkenti a pattanások után hátramaradt hegeket, foltokat. A kéz melegétől azonnal könnyű, kenhető állagú lesz és tényleg szagtalan. Nappali hidratálóként használom fényvédővel kombinálva, továbbá az agyagpakolásom harmadik összetevője is Shea vaj, de még a szemránckrémbe is kerül rendesen :)
A csomagolás nem a legjobb, mert pár használat után megreped a tégely teteje, de ezért nem vonok le 1 pontot sem, hiszen a beltartalom az maga a csoda!

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2016. március 22.

Több mint 3 hete használom, napi rendszerességgel. Tökéletes választás volt, legalábbis eddig úgy néz ki.
Mivel ez az első kimondottan arcra használatos fényvédőkrém amit kipróbálok, ezért csak jókat tudok róla mondani. Minden elvárásnak megfelel számomra! Matt marad a bőr szinte egész nap, még a megterhelő fizikai és kerti munkák munkák ellenére is. Talán egy kicsit jobban szárít az orcán, de nekem ez most tökéletes a hónapok óta zsírban és pattanásokban "tocsogó" érzékeny, rosaceás bőrömnek.
A hidratálást az Eucerin Ultra Sensitive arcápolóval egészítem ki, amit a napozó krém-gél alá viszek fel és így már kellemesebb a bőrömnek...
Ja, és valóban könnyű krém-gél, gyorsan beszívódik és egyáltalán nem hagy fénylő réteget az arcon!