Fapapucs

Regisztráció dátuma: 2016. június 18.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Le Primaire Prémium Ránctalanító és Hidratáló Arckrém

Le Primaire Prémium Ránctalanító és Hidratáló Arckrém
2021. március 9.

Erre is csak ugyanazt tudom írni, amit a szemkörnyék ápolóra! Szinte be is másolhatnám! Natúr, ami szàmomra nagyon fontos! A bőröm sokkal szebb, feszesebb, egészen más még a tapintása is! Imádom, imádom! El sem tudom felejteni a napi használatát, mert hiányzik és nagyon jó érzés használat után! Nem ragacsos, nem fényes, egy pillanat alatt beszívódik! Azt hiszem sokáig csak ezt fogom használni! Illata csodàs! Ki kell próbálni minden 40+ nak!

Le Primaire Star Eyes Ráncmélység Csökkentő Szemránc Elixír

Le Primaire Star Eyes Ráncmélység Csökkentő Szemránc Elixír
2021. március 6.

Nem is értem miért nem ismerik többen ezt a krémet! Talán a cég marketing tevékenysége nem túl hatékony! Kár, nagyon kár!
Mindenkinek szívből tudom ajánlani, mert........ez valóban hatékony! Nagyon nehéz időszakon vagyok túl, vagyis benne és sajnos karikás volt a szemem alatt, amit addig nem is értettem mi az a karika ......a krém olyan 2 hónap alatt ezt eltüntette. A szemem a bőröm ( van ám arckrém is a termékcsaládban) 10 évvel ezelőtti állapotba került. Azt hiszem sosem fogok mást használni! Natúr kozmetikum, ez is tetszik. Finom illata van és ami a natúron túl nekem fontos, hogy nem csíp és egy pillanat alatt be is szívódik, nem ragacsos. Kívánja a bőröm! Ennél érzem azt, hogy kenni kell, mert szükségem van rá! Sosem felejtem el a használatát, mindennap alig várom, hogy kenhessem! Mielőtt plasztikai sebészet mennél, tegyél egy próbát! Nem fogok megbánni!

Christian Dior J'adore Absolu EDP

Christian Dior J'adore Absolu EDP
2019. október 2.

Rajtam finomabb, mint az anya illat. Ez nem olyan karcos, bár ezt is eladtam.
Nagyon finom, még sem passzolunk egymáshoz, de ha választanom kellene csakis ezt! Nekem 5 csillag, mert nem tucat illat.