Fapapucs

Regisztráció dátuma: 2016. június 18.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Tiziana Terenzi Kirké

Tiziana Terenzi Kirké
2021. október 11.

Rajtam Isteni különleges, gyümölcsös illat! Vettem 10 mlt, majd 20 mlt, most majd jön az üveges!
Nagyon sok parfümöm van, nagyon sokat használtam, próbáltam, de annyi dícséret egyikre sem kaptam, mint erre!
Én már nem is érzem, mikor megjegyzik milyen finom illatom van! Nem tucat illat, próbáld ki! 🌺

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2021. augusztus 22.
(!)

Tesztelésre kaptam, aminek nagyon örültem! A bőröm elég zsíros, főleg az orrom környékén! Sűrű a termék és kicsit ragacsos, de nekem pár perc múlva már nem érződik, szépen felszívódik! Könnyű a használata a pipetta miatt! Este arc tisztítás után használom és nagyon szeretem. Már este érzem, hogy kellemes tapintású a bőröm a zsírossàgot elszívja. Nem tudom, hogy fogok- e még venni, még barátkozunk. 2 hete használom, kell még idő. A ragacsossàg zavar kicsit viszont a végeredmény meg nagyon kellemes!

Le Primaire Prémium Ránctalanító és Hidratáló Arckrém

Le Primaire Prémium Ránctalanító és Hidratáló Arckrém
2021. március 9.

Erre is csak ugyanazt tudom írni, amit a szemkörnyék ápolóra! Szinte be is másolhatnám! Natúr, ami szàmomra nagyon fontos! A bőröm sokkal szebb, feszesebb, egészen más még a tapintása is! Imádom, imádom! El sem tudom felejteni a napi használatát, mert hiányzik és nagyon jó érzés használat után! Nem ragacsos, nem fényes, egy pillanat alatt beszívódik! Azt hiszem sokáig csak ezt fogom használni! Illata csodàs! Ki kell próbálni minden 40+ nak!

1 MÁRKA