Farfalina

Regisztráció dátuma: 2015. február 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. február 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Shiseido Synchro Skin Radiant Lifting Foundation SPF30

Shiseido Synchro Skin Radiant Lifting Foundation SPF30
2021. április 18.

Az én bőrömnek nem vált be.
Mivel teljes fedésű teljesen száraz felszint képez rajtam és a 210-es árnyalattal ugy nézek ki mint egy matrjoska baba a párom szerint. (rajtam inkább rozsás lesz a szín pedig elvileg meleg tonusu lenne)
A bőröm kombinált és a ball orcámon ahol a rosacea lokalizálodig száraz felszìnű és pattik jelennek meg ezen a részen.
Én a Mac face and bodyt használom N2-es árnyalatban (mindig megemlitik milyen szép a bőröm)és tökéletes de sajnos a rosszabb napokon mikor fellángol a rosacea ez egy átetsző alapozo nem fedi el a pirosságot és zsirosodok a nap folyamán vele.
Ezért olyan alapozot kerestem ami hidratálást nyujt de fedése is van és közepes matt.
Ez teljes lefedettséget biztosít és fényes finishű 24 orás hidratáltsággal(szerintem nem hidratál) és nem természetes rajtam. Eredetileg a másik ilyen üvegeset akartam de nem tudtam 2 féle van igy nem azt kaptam amire gondoltam. De mivel nagyon drága volt igy kidobni nem fogom.
Itthon kitaláltam a 2 alapozot mi lenne ha öszekeverve vinném fel, furamod a 2 árnyalag megegyezzik de a shiseido mégse mutatott jol rajtam.
Viszont a 2 komboja pont jo mert igy közepes fedést kapok nem szárit ki de ahol kell fed is és visszaveszi a face and body erős fényét. (Pedig a shiseido is fényes)
Elhasználom de ujra nem veszem mert hibáztam és a synchro skin self-refreshing alapozot akartam elsőre ami közepes fedésű de inkább mattab az itteni vélemények alapján hidratál nem szárit.
Normál érett bőrön jo lehet ez. De bőrhibákkal küzdőknek nem száraz bőrön sem. Valahogy nálam nem működik kiváncsi lennék kinek vált be milyen technikával és bőrtipussra.
Érdemes otthon a neten utánna nézni az alapozoknak igy segit a választásban plusz most a kovid időben maszkban lehetetlen alapozot tesztelni ezért több a hiba lehetőség.

Olaplex

Olaplex
2017. március 2.

Jol ápol segit a hajon!
Még festésnél nem probáltam de mindenkep kérek a fodrasznal a szőkitőbe!

L'Oreal Professionnel Smartbond Additive

L'Oreal Professionnel Smartbond Additive
2017. március 2.

Apolni apol de ha sokáig rajta van a szőkitő feltörhet a haj!
Es nem lesz olyan vilàgos a végeredmény mint ahogy szeretnènk...legalábbis nálam igy volt!