farkasreku

Regisztráció dátuma: 2017. május 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. május 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schauma Fresh It Up! Sampon

Schauma Fresh It Up! Sampon
2020. március 15.

Emlékeztem, hogy egyszer már próbálkoztam ezzel a samponnal, de nem rémlett, hogy miért nem vettem újra. Úgyhogy most megint kipróbáltam, és rögtön rájöttem. A hajtípusom pont olyan, mint amin a samponon ír: hamar zsírosodó, de a végek gyakran töredezettek (emellett nagyon hosszú és dús is). Sajnos ez a sampon is csak azoknak a sorát gazdagítja szerintem, akik megpróbálták megtalálni erre az örökös problémára a csodaszert, de kudarcot vallottak. A hajam már a második napon úgy néz ki, mintha lehányták volna. Én azt se éreztem, hogy kifejezetten puhább vagy illatosabb lenne tőle a hajam. Tipikusan olyan sampon, ami valakinek remekül beválik, más meg dobhatja a kukába. Most már biztos, hogy nem próbálom ki többet.

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2020. február 28.

A színtelen Essence gélről váltottam erre. Remek természetes hatást kölcsönöz. Ajánlanám annak, aki nem festi a szemöldökét, mégis valahogy ki szeretné emelni és színt adni neki. Nagyon egyszerű a használata, én 2-3-szor szoktam átmenni vele a szemöldökeimen. Jól tart, megakadályozza, hogy "borzosak" legyenek a szálak. Napi használat mellett is sokat tartott nálam.

Borotalco Original Stift

Borotalco Original Stift
2020. január 10.

Az illata egy egész, tűző napon átdolgozott nap után is érezhető. A hatása kifogásolhatatlan: egyáltalán nem izzadok tőle. Nekem nem hagyott eddig foltot, lehet amiatt mert mindig vártam legalább 30 percet mielőtt ruhát húztam volna magamra. Ha ezután se lesz vele gondom akkor biztosan megmaradok ennél a terméknél.
Szerkesztés: nem igaz, hogy nem izzadok tőle. Izzadok, csak épp egyáltalán nincs kellemetlen szaga, sőt még ilyenkor is megmarad a finom, púderes illat.