fatime

Regisztráció dátuma: 2011. július 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. július 9.
Bőrprobléma: -

Uriage Bariésun Színezett Arckrém (Világos) SPF50+

Uriage Bariésun Színezett Arckrém (Világos) SPF50+
2021. május 31.

A nagyon gyorsan fogyó bioderma fényvédőt helyett kerestem színezett fényvédőt hátha ez annyira nem fogy gyorsan és hasonlóan jó. Engem nem csípett pedig érzékeny a bőröm. Fedése nekem elég a színe is jó. Könnyű eloszlatni viszont ez nem lesz matt mindenképp púderezni kell utána igy nekem tartós volt, de délután egyszer rá kell menni púderral. Nagy melegben még nem tudtam kiprobalni hogy mennyire tartós de eddig elégedett vagyok vele és olcsóbb is. Összességében elégedett vagyok vele és lehet hogy újra veszem, de a bioderma mattabb hatása jobban bejön

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2021. május 30.

Nagyon régóta nézegettem már a glamour napok alatt kuponnal meg is vettem. Nagyon elégedett vagyok vele, könnyű elkenni matt marad egész nap egy kis púderrel fixálva és nekem tökéletesen elég a fedése is ha pedig van valami bőrhibám úgy is teszek rá korrektort. Én kifejezetten nyárra vettem hogy az alapozót is letudjam egy termékkel mivel fényvédőt kötelező használnom. Az egyetlen bajom vele hogy bár nem mindennap használtam de brutál gyorsan fogy és ha nem kuponnal veszem elég drága.

Uriage Stick Lèvres Ajakápoló Stift

Uriage Stick Lèvres Ajakápoló Stift
2021. április 10.

Sokat elhasznaltam belőle. Nekem ő AZ ajakápoló. Naponta elég maximum kétszer újra kenni. Van egy picike fénye, ha nagyon enyhe nude sminket viselek en rúzs és szájfény helyett is ezt kenem fel.