FatimeFay

Regisztráció dátuma: 2016. október 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Babylove Sensitive Napozókrém SPF50+

Babylove Sensitive Napozókrém SPF50+
2019. május 28.

Őszintén én ezt nem merném a gyerekemre kenni. Borzalmas INCI (denaturált alkohol a második helyen). Az arcomon használtam, nekem irritálta a szemem, le is kellett mosnom. A bőröm sem szerette, pedig alapvetően nem érzékeny. Bónusz az iszonyatosan büdös alkoholos szaga.
Egyetlen pozitívuma, amiért két csillagot kap, hogy sminkelni jól lehet rá és hidratáló fölé is jól működik.

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2019. május 1.

Őszintén nem tudom mit mondjak róla. A száraz bőrömre ez a krém édes kevés, egyelőre elteszem nyárra, hátha akkor már elég lesz.
Ki kellett trükközni a pont jó mennyiséget, különben ha túl sokat tettem fel hajlamos volt kukacosodni miután rákentem a fényvédőmet.
Nem mondom, hogy rossz, de olyan kis semmilyen. Ennyi pénzért illetve a hype miatt ami körülőtte van egy kicsit többet vártam tőle.

Eucerin Sun Sensitive Protect Napozó Krém Arcra FF50+

Eucerin Sun Sensitive Protect Napozó Krém Arcra FF50+
2019. április 29.

Elkövettem azt a hibát, hogy nem olvastam el az összetevőit. Akkor biztos nem vettem volna meg. Számomra nonszensz, hgy egy érzékeny, száraz bőrre való termèkben hogy lehet denaturált alkohol.
Két csillagot azért adok neki, mert egyébként szépen lehet felvinni, nem csíkoz, nem zavaró viselni (mármint miután a brutál büdös alkohol szaga elmúlik), sminkelni is jól lehet rá. Szóval jó kis fényvédő krém lett ez volna, de nem lett.
Kidobni azért sajnálom, de most nagyot csalódtam a márkában.