FatimeFay

Regisztráció dátuma: 2016. október 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nature Box Avokádó Sampon

Nature Box Avokádó Sampon
2020. július 19.

Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Jól tisztít, nem irritálja a fejbőröm, viszont gyorsabban zsírosodik a hajam amióta ezt a sampont használom. Korábban 6-7 naponta mostam hajat, ezzel 4, maximum 5 napot bírok.
Gyorsan is fogy, valószínűleg a folyós állaga miatt. Ha elfogy nem fogom újra venni.

Manna Makadámia Vaj

Manna Makadámia Vaj
2020. június 18.

Akciósan vettem, előtte a PomPom makadámia vaját használtam, gondoltam ez is hasonló lesz. Hát csalódnom kellett, meg sem közelíti azt. Nem szerettem használni, borzasztó szemcsés, durva és alig akar feloldódni, hiába melegítettem az ujjaim között ahelyett hogy kenhető lett volna, csak kisebb darabokra esett szét. Télen a radiátorra rakva melegítettem fel egy kis darabot, hogy kenhető legyen.
Én olyan nagy hidratáló hatását sem éreztem (akár a PomPom-os termékkel összehasonlítva).
Elhasználtam, de nem veszem újra, két csillagot azért adok neki, mert az akciós árát megérte.

Tindigo Smooth & Glow Night Repair Oil Serum

Tindigo Smooth & Glow Night Repair Oil Serum
2020. április 14.

Egyértelműen a kedvenc termékem a rutinomban. Már előre siratom, hogy hamarosan itt a nyár és nem használhatom.
Próbáltam már más retinolos olajat (The Ordinary) de az olyan “meh” volt, csinált is valamit meg nem is. Gondoltam kipróbálom ezt és nem bántam meg! Már többször újravettem, csodát tesz a bőrömmel. Régebben iszonyat száraz volt az egész arcom, a homlokom viszont tele volt miteszerekkel. Amióta ezt az olajat használom a bőröm kitisztult, hidratált és pihe-puha. Nyilván van mellé egy hatásos bőrápolási rutinom ami hozzátesz az eredményhez, de ettől függetlenül egy nagyon jó terméknek tartom.