fcike93

Regisztráció dátuma: 2015. október 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Golyós Dezodor Invisible

Garnier Golyós Dezodor Invisible
2015. október 18.

Ki nem állhattam világéletembe a golyós dezodorokat, valami miatt rossz volt a viszonyunk. Viszont ezt hazavittem és megszerettem. Annyira jó illata van, és amit különösen szeretek benne, hogy ha véletlenül elfelejtek parfümöt fújni magamra, ez is tökéletesen megállja a helyét. A nyári nagy melegben is jól teljesített, már újra is vettem, csak ajánlani tudom.

Garnier Neo Deodorant Fragrance Free Krémes Izzadásgátló

Garnier Neo Deodorant Fragrance Free Krémes Izzadásgátló
2015. október 18.

Megvettem, mert ilyen deo-t még úgysem használtam, de leginkább a kíváncsiság hajtott. Az illata nagyon jó volt, az állagára sem panaszkodhattam, nem fogta meg a ruháimat és könnyen beszívódott, viszont a tubus kialakítása miatt szinte 1/3-át dobhattam ki a kukába. Annyira nehezen tudtam már a "vége fele" kipaszírozni belőle a tartalmát az idiótán megtervezett széles kupak miatt és így tényleg elég sok termék maradt a tubusban, amit aztán dobhattam ki, ha nem akartam minden egyes alkalommal kínozni magam. Emiatt sajna csalódnom kellett :/

RdeL Young Power Hardener Körömerősítő

RdeL Young Power Hardener Körömerősítő
2015. október 17.

Valóban szuper erős..már használom 2-3 hónapja minden alkalommal alaplakknak is és fedőlakknak is, amikor kifestem a körmöm. Nagyon vékony volt a körmöm, ráadásul 1 év műköröm után kezdtem el használni, most viszont tényleg megerősödött. Az üvegcsébe egy nagyon kicsivel van több a felénél, ennyi használat után is. Ár-érték arány 5/5!