fcsenge

Regisztráció dátuma: 2015. január 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster
2019. május 17.

Durva versenyhelyzet alakulhatott ki a Rossmann háza táján, vagy valami más nyomásnak akarnak megfelelni, de ez a termék a kiváló INCI-árérték arányával lenyűgözött. Drukkolok, hogy dobjanak piacra hasonló termékeket még! A sajátmárkás naptejek is (Sun Ozon Sensitive 50SPF) hasonlóan ámulatba ejtettek. Tökéletes alapcuccok.

U.i.: én itt nem pepecselgettem ezzel a rémisztő maszkkal, a folyadék maga kitesz vagy 20-30ml-t, ezt külön raktam egy sötétfalú adagolóba, tök sokáig ki fog tartani és remekül hidratál.

Yanqina 36H Waterproof Liquid Eyeliner Pencil

Yanqina 36H Waterproof Liquid Eyeliner Pencil
2018. október 13.

Kajakozás közben egyszer bezúgtam a Tisza közepén. Mikor az örvényes folyamból kiúsztam, a parton konstatáltam, hogy meg se kottyant neki a vadvízi kaland. 5*

U.i.: ez az egyetlen termék, melynek az INCIjét nem tudtam elérni és a lelkem mélye kívánja is, hogy a nemtudás boldogságában tengessem tovább a napjaimat. De azért ha valaki mégis ráakadna, lője fel ide légyszi!

Cien Baby Mosakodó Gél

Cien Baby Mosakodó Gél
2018. március 19.

A vízilovas mosdógélt vettem meg, saját használatra. Eddigi egyik legjobb tusfürdő, amit valaha használtam! Nem szárította a bőrömet, sőt, egy horzsolás következtében sérült régiókat se bántotta vagy csípte, nagyon kíméletes. Arcra is próbáltam, tökéletes arclemosó alternatíva. A tipikus babasampon szagot nagyon rühellem, de ennek kellemes, édeskés illata van, így ebből a szempontból is szívesen használom. Újravevős. :)