fdrvtt

Regisztráció dátuma: 2017. május 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. május 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2021. augusztus 22.

A legjobb ajakápoló amit valaha használtam. Régebben nagyon sokat szenvedtem az ajak herpesszel de amióta ezt használom nagyon ritka ha előjön de akkor is csak rövid időre mert miután bekenem vele az ajkam vissza is húzódik a herpesz.

Ariana Grande R.E.M. EDP

Ariana Grande R.E.M. EDP
2020. december 23.

Nagy Ariana rajongó vagyok szóval alig vártam, hogy kipróbálhassam. Amint megláttam a douglasban célirányba vettem. Gyorsan kifújtam a teszterre, háát eleinte csak alkohol illatot éreztem. Páromra is néztem kikerekedett szemekkel, hogy ez még is mi? Ezután elkezdtem érezni valami illatot ami emlékeztetett valamire.. hát ahogy az előttem lévő írta, borotvahab illatra emlékeztet. Ráfújtam a bőrömre is, kíváncsi voltam később milyen lesz az illata, a tesztert pedig elraktam. Az én bőrömön nagyon szúrós illata van. Teszteren elkezdtem érezni azt a sós karamellás, fügés vonalat de sajnos még most sem nyerte el a tetszésemet. Inkább férfiakon tudnám csak elképzelni ezt az illatot. Nagyon nagy csalódás volt ez számomra.
Az illat egy csillagot érne meg de az üvege miatt adok 3 csillagot.

UPDATE: Nem bírtam ki, hogy ne próbálgassam ki újra és újra. Nem akartam elhinni, hogy ez a parfüm rosszul sikerült volna. Egyre jobban kezdett megtetszeni így megvettem.
Szóval, legelső kifújásnál tényleg nagyon alkoholos, férfi parfümnek éreztem de ez csak egy pár percig tart. Utána elkezdtem érezni a levendulás vonalat, ami viszont nagyon tetszik mert imádom a levendulát (számomra nagyon erősen érződik benne, szerintem ezért is szúrós picit eleinte az illata). Majd a levendula után édeskésebbnek érzem, a végén pedig megmarad ez a sós-karamellás, levendulás illat.
Tényleg sokkal másabb az előző illataitól de viszont ebben is van valami, mint a cloudban ami nagyon megfog. Tesztelgettem mind a kettőt magamon és igazából tényleg olyan, mint a cloud de inkább a fás változata.

Maybelline Baby Skin Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Pore Eraser
2020. szeptember 28.

Teszi a dolgát, meg vagyok vele elégedve csak ez a műanyag illata, ami nem igazán tetszik.