feherandie

Regisztráció dátuma: 2016. november 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Trend It Up Kontúrozó Paletta

Trend It Up Kontúrozó Paletta
2018. június 30.

Ez az első kontúr kitem így nincs viszonyítási alapom, bár nyilván arcra való púdereket használtam már. Engem a kompaktsága iszonyatosan meggyőz még mindig, és az ára, hogy milyen kevéske pénzért 3 tökéletesen kihasználható színt kapunk (a matt van meg). Viszont minőségileg nem tudom mennyire győzött meg, hogy ne próbáljak ki ezután mást. A sötét árnyékoló szín tökéletes, szerintem mindenkinek az, viszont most a kopásával nem vagyok teljesen elégedett, valamiért az arcom egyik oldalán foltosan lekopik, a másik oldalon tökéletesen megmarad :D és nem is mindig azon az oldalon, amelyiket fogdosom... elég random.
Talán még annyit vettem észre, hogy annak ellenére, hogy mindhárom színt egyforma mennyiségben használom, a kontúrszín mégis nagyon gyorsan fogy, a bronzer pedig szinte alig.

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20
2018. június 30.

Most lassan az üveg aljára érve bátran állítom, hogy kiismertem. Alapvetően szerintem inkább hidegebb idővel kompatibilis, mivel hidratál is, valakinek a zsírosabb bőrével kombinálva délutánra már hozhatja rendesen az olajos hatást, de én inkább szeretem a dewy lookot mint a mattot, főleg nyáron szerintem ez elkerülhetetlen és így hat természetesnek. Így azzal megbékélve, hogy jelenleg kb 5-6 óra után átfényesedik és valamennyit ezáltal kopik, még mindig ez az az alapozó ami eddig a legjobban bevált, pedig nem keveset próbáltam. Több nőtársam is hitte azt, hogy nincs is rajtam alapozó és dícsérték a bőröm állapotát, színét, aztán megdöbbentek, amikor mondtam, hogy pedig van :D A még nyáron is világos de kicsit sárgás színemhez tökéletes a 103-as true ivory árnyalat, nem oxidálódik, pattanásokat sem okozott, ami nálam szintén nagy szó, én így biztosan újraveszem

Schauma Nature Moments Kókuszvíz és Lótuszvirág Sampon

Schauma Nature Moments Kókuszvíz és Lótuszvirág Sampon
2018. június 3.

Nagy reményeket fűztem hozzá az itteniek alapján, még jó hogy a realitások talaján maradtam és nem vettem meg belőle egyből a nagy kiszerelést, nekem nagyon zsírosítja a hajam, vagy nem tisztít rendesen, erre még nem jöttem rá, de mosás másnapján olyan mint más samponnal 2 naposan. :((