fehereszter13

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Neutrogena Hydro Boost City Protect Feuchtigkeitsfluid LSF25

Neutrogena Hydro Boost City Protect Feuchtigkeitsfluid LSF25
2021. január 25.

A fényvédő nélküli verziója nagyon bevált (NEUTROGENA HYDRO BOOST WATER GEL), így legutóbb, amikor akciósan láttam, akkor egy ilyet is vettem kipróbálásra. Téli időszakban, nappali hidratálónak használom, de sajnos nem olyan jó, mint a sima WATER GEL változat.
Valószínűleg a fényvédő miatt sokkal fényesebb a finishe, de ez is jól beszívódik, csak egy picit fényesebb marad az ember bőre.
Alapozó alá nekem kukacosodott, a sima water gél nem.
Összességében ajánlom, mert egy jó téli arcápoló, de egy picit drágább a CERAVE hasonló 25 SPF-es arcápolója, és az jobb. (Jobban beszívódik, nem fényes a vége)

Catrice Better Than Fake Lips Plumping Ajakdúsító Primer

Catrice Better Than Fake Lips Plumping Ajakdúsító Primer
2021. január 25.

Nagy lelkesedéssel vettem meg, pedig tudom, hogy kicsi esély van arra, hogy működik. A dúsító hatást egyébként hosszabb távon ígéri, nem azonnali használat esetén.
Első benyomásra egy olajos, géles szájfény érzése van, egy picit bizsereg, max 20-30 másodperc, és pár perc után megszárad az ajkakon, matt, picit ragacsos finishü lesz. Majd a ragacsosság is eltűnik, és elég érdekes érzés, de úgy lesz hidratált az ajkunk, hogy nincs rajta a "Labello érzés", hanem száraz az egész. Kényelmesebb tenni rá egy pici ajakápolót ha megszárad, vagy ugye rúzsozni, hiszen a termék maga egy primer, de én azt még nem tudtam tesztelni a maszkok miatt nem nagyon hordok rúzst mostanában.
Naponta párszor használom, és majd meglátjuk, de egy biztos, hogy hidratálja az ajkakat.

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
2021. január 25.

Alap ajakápoló nálam, pár nem szeretem ezt a kiszerelést, de nekem a KM dobozból van meg (pedig tavaly egy stiftes verzió volt a dobozban :( )
Nagyon szépen hidratál, puhává varázsolja az ajkakat, én már csak ezzel alszom, ha valami másféle ajakápolót teszek fel éjszaka, az nem tart ki reggelig, ezzel viszont úgy ébredek, hogy még érzem az ajkaimon.
Én szeretem a sima verziót, de próbáltam már több típust is. (Mentolos, cseresznyés, epres, gránátalmás)
Sajnálom, hogy itthon csak horroráron kapni, külföldön a 3 db -os csomag 1000-1500 Ft... itt meg egy db-ot nem lehet kapni ennyiért.
Újravenném, de itthon ennyi pénzért nem akarom, nem éri meg, várok egy utazást, majd külföldön.

1 MÁRKA