fehereszter13

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2020. február 14.

UPDATE: Észrevettem én is, hogy egyes szérumokkal picit kukacosodik a termék. Önmagában nem kukacosodik, tökéletes. G&G C vitaminos, Hialuronsavas szérummal sem vettem észre semmit, viszont a G&G aPad szérumjával és a The Revolution Skincare szérumokkal nem nagyon működnek együtt, minél több réteget használtam, minél több szérumot, annál valószínűbb volt a kukacos hatás.
Nekem ez vállalható kompromisszum, úgyhogy még mindig 5*.

Mivel nagyon meg voltam elégedve a Cerave Moisturising Lotion-al, ezért beszereztem ezt a fényvédős verziót is belőle. Kicsit "vastagabb krém", de így is szuperül beszívódik, nyári időszakban a borúsabb napokon elég, de tavasszal-ősszel szerintem ezt fogom használni, nagyon meg vagyok vele elégedve.
Jól hidratál, nem irritál, kényelmes viselet az arcon, lehet rá sminkelni is szinte azonnal.
Nagyon kevés kell belőle, 1-2 pumpálás elég az arcra és a dekoltázsara is.
Valahol itt lent olvastam, hogy 4100 Ft ért lehet kapni gyógyszertárban, hát én interneten rendeltem a SIPO patikából kb 3000 Ft-ért, szóval figyeljétek az akciókat.

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2020. január 23.

Nagy kedvencem, igyekszem mindig ezt venni. Sajnos néha nem jutok el Lidl-be, így marad a drogéria, de mindig csalódom.
Szeretem, hogy a vattakorongok egyik fele olyan, mintha steppelve lenne, emiatt nem is foszlik szét.

Wilkinson Sword Xtreme 3 Sensitive Eldobható Borotva

Wilkinson Sword Xtreme 3 Sensitive Eldobható Borotva
2020. január 20.

Évek óta ezt használom borotválkozásra. Egyszer régen hallottam egy barátnőmtől, hogy a férfi borotvák jobbak, mert arcra tervezték őket, így gyengédebbek, és mivel több női borotvával próbálkoztam előtte, kipróbáltam. A női borotvák mindig nagyon megvágtak, én jellemzően sietek a borotválkozással, így fontos az, hogy ne vagdossam össze magam.
Ez a borotva szuper, tényleg igaz, hogy nagyon gyengéd, sosem pirosodom ki tőle, nagyon szépen vág, könnyen leszedi az összes szőrt, szuper éles. Sokáig lehet használni (nyílván gyakoriságtól függően), de nekem nyáron elég 1-2 darab, és heti 1-2szer borotválkozom, mondjuk kitisztítom és lefertőtlenítem használat után.
A csomagban 4 db van, vagy 3+1, vagy 4+2, változó, de a drogériákban jellemzően van akcióban, így 800-1200 Ft között mozog, és mivel sokáig kitart, nagyon megéri az árát.
Bátran ajánlom!

1 MÁRKA