Best of Beauty 2019

Fehereszti

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Colorista Hairpaint Tartós Hajfesték

L'Oreal Paris Colorista Hairpaint Tartós Hajfesték
2019. július 6.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel!
A roseblond árnyalatot vásároltam meg. A korábbi festésemkor a schwarzkopf festék hiába platina árnyalat, kb mézes narancsos szőke lettem, nem szerettem.
Ez a festék egyrészt baromi könnyen használható, ecset van benne, könnyen elkeverhető a két anyag, krémes, szépen könnyen felvihető. A hajam gyönyörű hamvas rózsaszínes szőke lett, ezerszer szebb mint előtte a másik rendes szőkétől, a barna hajtövem is leszívta szépen, de nem csípte a fejbőröm és szép puha egészséges lett a hajam. A rózsaszín árnyalat is szépen kijött, nem tolakodóan, csak olyan pont jól. Nálam ez maximálisan 5*, imádom a hajam, és még fodrász sem kellett hozzá. A L'Oréal minőség látszik! 🙂

Babylove Ultra Sensitive Pflegecreme Gesicht & Körper

Babylove Ultra Sensitive Pflegecreme Gesicht & Körper
2019. június 12.

Ez valami ÁLOM. Dm-ék nagyon tudnak valamit. 🙂 A neogranormont, bepanthent mindent kipróbáltunk a babám popójára, sokszor volt pici pattik, pirosodás, peluskiütés. Ez a csodaszer mindent elmulasztott neki, sima, szép a bőre a popóján, nulla pirosság, semmi kiütés. Ráadásul feleannyiba kerül mint a többi, valami 700 Ft? Konkrétan a legeslegjobb, magasan, szó szerint tökéletes.

Update: marad az 5*, de azóta kipróbáltam a Sudocremet, az igaz jóval drágább, de jobb is. Ez tény, gondoltam leírom még ide 😊

St. Tropez Everyday Gradual Tan Face

St. Tropez Everyday Gradual Tan Face
2019. június 12.

Imádom! Terhesen és most szoptatás alatt semmilyen barnulás nem volt megengedett vagy nincs lehetőségem rá, erős masszív barnítókat így a kicsi mellett nem kenek magamra. De ez egy álom. A sápadt, beteges arcszínemet nem olyan hú de brutálisan, inkább csak enyhén napcsókolta árnyalatúra színezi. A bőrszínt kiegyenlíti, a bőrhibáim nagy részét eltünteti. Egyszerűen zseniális. Most kezdtem el használni, ahogy hazajött a férjem bókolt, hogy nem tudja miért de még szebbnek lát, mint szokott 😂 akár így nyáron alapozó nélkül tudok már mászkálni. Azt hozzá kell még tenni, hogy amúgy nekem nem nagyon, de azért elég fehér bőröm van. Telitalálat ez a krém, örökre újravevős. Aki viszont erősebb barnítót használ arcra is, ne vegye meg mert akkor nem lesz erősebb a szín, kb semmit nem fog érni, anno úgy is próbáltam de most magában az igazi.