Fehereszti

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Vaseline Lip Therapy Rosy Tinted Ajakápoló

Vaseline Lip Therapy Rosy Tinted Ajakápoló
2024. február 21.

Teljesen rendben van, csodaszernek nem gondolom de nagyon sok ajakápolót lepipál, ebben az árkategóriában meg főleg. Imádom ajkakra (is) a vazelint, szuper cucc, amikor 4 antibio kúrán voltam túl, a rommá repedt számat tiszta fehér vazelin tette helyre. Ez kicsit cifrázva van ahhoz képest, a parfümöt nem értem a 2.helyen. A színe nagyon szép szerintem. Érzésre is nagyjából olyan a számon, mint a klasszikus vazelin. Szeretem, összességében!

Balea Med pH 5,5 Kézkrém

Balea Med pH 5,5 Kézkrém
2024. február 14.

Pozitívumok: nagyon kellemes elkenni a kezeken, azonnal puhább és hidratáltabb lesz, érzékeny bőrre is szuper (nekem ekcéma van télen a kezemen és az 5 éves kislányom keze is szereti), olcsó, jó állagú.
Negatívumok: hosszú távon engem nem hidratál mert kis idő múlva azonnal ugyanolyan száraz a kezem, így sokat kell kenegetni.. plusz a parfümöt nem értem benne, nincs is semmi extra illata szerintem tökre felesleges.
Összegezve csodát nem tesz, de ár érték arányban nem rossz kis krém.

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner Regeneráló és Hidratáló Hajkondicionáló

2024. február 10.

Ez a termék számomra az utóbbi időszak legnagyobb felfedezettje, legtökéletesebb terméke. A hajam hosszú, szőkített és habár nem lett tönkretéve vagy nem extrémen roncsolódott, iszonyatosan le van töredezve. Fodrásznál régen nem jártam, szültem aztan kisbabával vagyok itthon, nagyon kellett volna már vágatni is. Szóval a hajam brutális módon töredezett. A vége minden hajszálnak teljesen sprőd, mintha ketté lenne nyílva. Már rég óta szemeztem az Olaplex termékekkel, de mindig inkább vagy olcsóbbat választottam, vagy Revox plexet, az sem volt rossz egyébként, így vegetáltam. De most akcióban tudtam erre lecsapni és úristen milyen jól tettem! Konkrétan már az első alkalom után gyönyörű, erős, egészséges hajvégeim lettek, elképesztő a változás. Ledöbbentem teljesen. Mintha összeragasztotta volna a hajszálaim és feltöltötte volna erővel. Valami FANTASZTIKUS. Szerintem örökké használni fogom, és biztosan másik darabokat is be fogok szerezni még a termékcsaládból. Minden egyes fillért megér, tökéletes!