Fehereszti

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC @Barbiestyle Lipstick

MAC @Barbiestyle Lipstick
2020. március 18.

Nincs miről beszélni, nekem Ő "A" rúzs. Mondom ezt úgy, hogy rúzsfüggő vagyok, van vagy 80, több Mac, Jeffree, mindenféle márka. Már amikor tudtam hogy megjelenik eldöntöttem hogy megveszem. Nagyon rablásnak érzem a MAC online shopban a 2000 ftos postát egy amúgy is közel 8000 ftos rúzsért, de nyeltem egy nagyot és beszereztem. És az első helyre került azonnal. Én amúgy a matt folyékonyakat vagy a szajfenyeket preferálom az ilyen kitekerős ruzsokkal szemben, de ő győzött. A hosszú szőke hajamhoz és kék szememhez telitalálat az árnyalat. Nem babarózsaszín de nem is pink, de nem is ez a pirosas rózsás szín. Gyönyörű.... egyszerűen már most sírok hogy egyszer elfogy és nem lesz ilyen többet. A texturaja matt de nagyon krémes, nem szárít, gyönyörűen fel lehet kenni ecset és ceruza nélkül is. Totális szerelem. És nem utolsó sorban a tubusa is gyönyörűszép! 😍🙏🏼

L'Oreal Paris Nutri-Gold Tápláló Nappali Arckrém

L'Oreal Paris Nutri-Gold Tápláló Nappali Arckrém
2020. március 18.

Update: marad a 4 csillag, de el kell mondanom, hogy nagyon megszerettem ezt a krémet. Már alig van az alján, imádja a bőröm, ha keveset alszok a baba mellett iszonyat sápadt tudok lenni, ezen csodásan segít. Felebreszti az arcom, tényleg ragyog, és imádom az illatát továbbra is. Nem ez a tökéletes krém, de 4 csillagot maximálisan megér!

Kb 1800 ft volt akcióban a Rossmannban. Mivel pont kellett nekem nappali krém, és nem akartam sokat költeni, gondoltam megpróbálom. Télen egész jó, plusz én most itthon babázok, így elbírja a bőröm hiába nehezebb picit. Nekem az illata tetszik, a férjem is nagyon dicsérte, a kis lazacos színe is jól áll az arcomnak. A homlokom kicsit diszkógömb utána, így nyáron biztosan felejtős lesz, nyáron elég zsíros tud lenni a bőröm. Gondolkodtam hogy 3 vagy 4 csillag, de nagy baj nincs vele így lehet 4. Viszont ezek után csak the body shop vagy yves rocher krémet veszek, nem kockáztatok. 😅

Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Length Rinse-Out Intense Treatment Weekly Therapy Hajpakolás

2020. március 18.

Abszolút 5*! A legjobb balzsam amit valaha használtam. Nekem hosszú, szőkített hajam van, ritkán vágatom mert szeretném növeszteni, de így a végek elég szörnyűek. Na de ez... nem nehezíti és nem zsírosítja, a vége meg egy szöszös valamiből gyönyörű, erős, ápolt hajvég. Kenterbe veri csomó drágább balzsamom. Egyelőre csak ezt fogom újra venni. Én úgy használtam hogy mosás után a közepétől felkentem jó vastagon, felcsatoltam úgy a fejtetőmre és 10-15 percet rajta hagytam. Aztán öblítés. Tökéletesen működik!