Feketebarbi

Regisztráció dátuma: 2016. június 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. június 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 8 vétel
Megnézem

Maison Martin Margiela Replica Music Festival

Maison Martin Margiela Replica Music Festival
2020. november 25.

Azonnal bőrközelivé válik. Némi dohány, gyantával és cédrussal. Azt azért kétlem, hogy a Woodstocki fesztiválon ennyivel beérték. Nagy képzelőerő szükségeltetik, h párhuzamot vonjunk kettejük között.
Ezért tekintsünk el a Donnie Darkós rendezői változattól és ne a marketinges eladásokat ösztönző meséket vegyük alapul.
Ez egy idősebb férfi illata, akivel kellemes társalogni és nyugodtan hagyatkozhatunk a tanácsaira. Brut after shave, Tsar, egy régi Boss öltöny nagypapa szekrényéből, aminek az anyaga makulátlan, a szabása azonban idejétmúlt.
Félreértés ne essék, inkább a megfakult minőség, mint börberri sál és luivüton táska sutyerákokon az aluljáróban.
Nekem kevés, nem mozgat meg!

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2020. november 25.

Kőpúder illata van, az első 5 percben erőteljes cannabis-al. Az eleje még tetszik is, mert kuriózum a javából, de a púderke átveszi az uralmat és snasszá válik.
Véget nem érő próbák sorozatának vetettem alá, hogy megérezzem a vad oldalát, de semmi.
Ezen az illaton már csak az segítene, ha megérezném a mások által említett halpiac szagot, úgy sokkal többre értékelném.
Konvencionális társalgáshoz, misszionárius pózhoz, vasárnapi húsleveshez, botanikus kerti sétákhoz... kb ennyi van benne, semmi több.

Giorgio Armani Code Cashmere

Giorgio Armani Code Cashmere
2020. október 3.

Megvilágosodtam! A jázmin teszi fullasztóvá és elviselhetetlenné ezeket a "vaníliás" illatokat. Ezt a szintetikusnak ható aromát hordozza a Far away és több Cartier illat is. Nem zárkózom el az édes illatoktól, de számomra a benzoé az, ami finoman édesít ebben a kategóriában. Sokkal sejtelmesebb és balzsamosabb összetevő, izgalmasabb kreációkat eredményez.
Lásd és szimatold Moschino Couture(piros masnis), Blumarine innamorata. Üröm az örömben, h egyiket sem gyártják már és nehezen/drágán elérhető csemegék.