Feketebarbi

Regisztráció dátuma: 2016. június 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. június 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1 ELADÓ KRÉM

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic
2023. április 18.

Ezt a parfümöt, azok fogják természetes citrusnak érezni, akik a Kurkdjian híres lemonját vizeletes bukénak titulálják (mint én). Elnézést, csak a velem egy rugóra járó orrokat szeretném megszólítani.
Nagyon megkapó illat, nézzük el neki, hogy nem annyira tartós. Jól áll neki ez az apró tökéletlensèg.

Helena Rubinstein Prodigy Reversis Day Cream

Helena Rubinstein Prodigy Reversis Day Cream
2023. április 18.

Azt ígéri, hogy a bőr sűrűségét helyreállítja és tessék.... olyan tömör állagú lett a bőröm 5 perc leforgása alatt, mint amikor huszonévesen felszaladt rám pár kiló és csodás pofikává alakult át a csontos arcom. Egy mintám volt, nem pironkodtam felküldeni az egészet, de minden cseppje aranyat ért! Meglepett a másik értékelő 5 alkalma. Azért, hogy legyen lehetősége a hatóanyagoknak felszívódni is, jóindulattal 2 használat.
Olyat mutatott nekem, amit eddig még arckrém soha. Az én lélektani határom botox és szérumok mellett 40 ezer. Átgondolom, mivel az alkalmankénti wow hatással (ki gondolta volna, hogy használni fogom ezt a jelzőt valaha?) lehet szórakoztatnám a nagyérdeműt.

Dior Capture Totale Super Potent Rich Crème

Dior Capture Totale Super Potent Rich Crème
2023. április 18.

Szimplán egy arckrém, semmi maradandó. A Matis krémek luxus illatát ez a Rózsika meg sem közelíti. Nem rossz termék, de az árát nem hozza.