Feketehattyú

Regisztráció dátuma: 2014. október 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 29.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Lancôme Trésor

Lancôme Trésor
2022. január 25.

Nem egy mai darab. Kb. 10 éve próbálhattam ki, azzal a lendülettel, hogy kifújtam landolt is a kukában. Nyanya szagnak nyilvánítottam és nagyon sokáig így élt a fejemben. :)

Aztán egy nagyon elgondolkodtató filmben ez volt az illata az egyik főszereplőnek.
Fiatal, gyermeki, szabad gondolkodású, vidám lány volt, aki hitt a sorsban és a spirituális dolgokban.
A film hatására próbáltam ki újból az illatot. Már nem gondolom nyanyásnak ( lehet a +10 évem is hozzá tett ehhez :)
Nagyon különleges illat. Egyedi, benne van valami a régi idők szépségéből. Balzsamos, kicsit talán füstös is. Barackos-gyöngyvirágos édeskés illat, ami egy kis idő után átmegy egy amolyan luxus szappan illatban. ( Leszáradásában kicsit Chloé Love-ra hajaz.)
Szuper tartós!

Inkább 30+os illatnak mondanám. Fiatalabbak szerintem nem nagyon látják meg benne a szépséget.

A páromnak nagyon tetszik, emlékezteti valamire. Azt mondta igazi csaj illata van. :)

Burberry Body EDP

Burberry Body EDP
2021. december 17.

Mindig is kedveltem a Burberry illatokat, szinte az összes különleges, minőségi illat és az elmúlt években megjelent illatait leszámítva nem túlárazottak, megfizethető kategória.
Nem mindenkinek tetszenek és nem mindenkinek való, van amelyiket én sem tudnám elképzelni magamon, de az összes illatuknál el lehet mondani, hogy igen, ez nem 12 egy tucat, van mélységük, van bennük csavar. Külön szeretem a parfümházban, hogy bár tartják a lépést és próbálnak a mai nem túl magas elvárásoknak megfelelő trendi illatokat piacra dobni, mégsem álltak be a csöpögősen édes cukorkafelhő vonalba.

A márka ezen régebbi illatait kedvelem igazán, mert még bennük van az a régebbi elegancia, fanyarság, természetesség.
Ez az illat úgy erőteljes és tartós, hogy nem csöpögősen édes, folyamatosan változik a bőrön. Van akin fanyarabb, van akin púderesebb, de ugyanazon a személyen is máshogy-máshogy mutat hidegben és melegben is.
Bármelyik korosztálynak jól állhat, de nagyon fiataloknak szerintem nem tetszene, inkább 30 körül érik meg rá az ember lánya :)
Én a nagymamámnak választottam és imádja, már többedik üveggel fogyasztja.
Évekig próbáltam ellenállni, de végül nem bírtam ki és magamnak is vettem egy kisebb üveggel.
Nekem ez egy igazi őszi-téli illat Ha jó áron, minőségi illatot kerestek, mindenképp tegyetek vele egy próbát! :)

Nina Ricci Nina L'eau

Nina Ricci Nina L'eau
2021. március 28.

Ezt is megszüntették? Neee!
Nagyon szép, igazi megmosolyogtató tavaszi-nyári illat. Az anyaillatnál kevésbé édes, kicsit citrusosabb, enyhén cseresznyés. Szuper tartós. Fáj a szívem érte! Még online parfümériákban kapható, érdemes lecsapni rá! :)