Feketehattyú

Regisztráció dátuma: 2014. október 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 29.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Gillette Venus Tropical Eldobható Borotva

Gillette Venus Tropical Eldobható Borotva
2019. július 12.

A legjobb borotva amivel valaha találkoztam.
Bróbáltam én már minden, Wilkinson, Big, Cien...stb. De az összes elkopott 2-3 használat után, aztán csak a bőrömet vágták el, de a szőrt ott hagyták.

Tavaly augusztusban vettem ezt a csomagot. A sárga borotva 10 hónapig bírta!! És egyetlen egyszer sem vágtam meg magamat a billenőfejnek köszönhetően.
Imádom!
3-400 Ft-al drágább, mint az eddig használt borotváim, de minőségre össze sem lehet hasonlítani őket. Itt 1800 Ft-ból 1,5 évre tuti meg van oldva a borotva kérdés :)
Nálam alap darab lesz!

Kenzo World EDT

Kenzo World EDT
2019. március 20.

Sokan a Nivea edt-hez hasonlították, ez keltette fel az érdeklődésemet. Az első kiadástól sokkal jobban tetszik, de vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.
Kifújáskor virágos-púderes illat, és imádnám, ha ilyen maradna, de kb. 10 perc és iszonyatosan testápolós jellege lesz. Szerintem egy az egyben Dove Glowing Ritual testápoló illat. amit egyébként szeretek, de azért egy parfümtől kicsit többet várnék.
Tartóssága rajtam nem olyan rossz, edt létére 5 órát simán kibír. Akárkinek dugtam az orra alá, mindenki azt mondta, hogy finom illat, de nekem valahogy mégsem lett szerelem.

Nina Ricci Luna Blossom EDT

Nina Ricci Luna Blossom EDT
2019. március 8.

Kedves kis virágos, visszafogott, tavaszi illat. Bazsarózsás-pézsmás, enyhén jázminos. Rajtam nagyon hasonlít a Dior Miss Dior Blooming Bouquet-re. Nem értem miért Luna flankernek adták ki, mert egyáltalán nem hasonlít az eredeti Lunához (szerencsére :)
Az üvege tündéri.