Feketemacska

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Serum

Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Serum
2020. január 10.

Kétfázisú szérum a tetején egy olajos réteggel úgyhogy nem árt összerázni használat előtt. Erre kb. az üveg felénél jöttem rá, mivel a zöld üvegcse miatt nemigazán láttam, plusz a címke is takarta. Mivel az elejétől fogva rosszul használtam így nem igazán vettem észre pozitív hatásait, miután pedig összeráztam már inkább csak egy olajos réteg maradt a bőrömön amit nehezek viselek, és nem is szívódik be rendesen. Nem lett a kedvencem, de elhasználtam. Mindenesetre nem venném meg újra.

Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Toner

Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Toner
2020. január 10.

Már a fél üveggel elhasználtam, de nem történt csoda tőle, pedig a szérumát is használom. Könnyű vizes állagú folyadék citromos illattal. Könnyen beszívódik és nem kell sok belőle pedig hatalmas a kiszerelés. Néha DIY maszkot szoktam készíteni belőle hogy fogyjon, de a hatását nemigazán érzem. Mindenesetre elhasználom, de nem fogom újra venni.

Leegeehaam Hope Blue One

Leegeehaam Hope Blue One
2020. január 10.

Meglepően erős alkohol szaga van, amit nehéz elviselni, a szem is könnybe lábad tőle viszont hat! Reggel és este kell használni, javasolják hogy csak a pattanásos területet kenjük át vele, viszont én jelenleg az egész arcomon használom. Az arcom szinte teljesen kitisztult, látványosan szebb a bőrképem és a pattanások száma is egyre csökken. Egy hete használom, de nem bántam meg, imádom! Viszont rendkívül szárit így bőven kell hidratálni utána.

1 ÖSSZETEVŐ