feketesheep

Regisztráció dátuma: 2014. február 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. február 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon
2017. szeptember 14.

A Violet árnyalatot vettem meg. Tegnap kipróbáltam, hajmosás, kb 20 perc várakozás, mivel többre nem volt idő. A hajam alsó része lett befestve vele ombre hatásúra, és nekem tökéletesen azt hozta amit vártam tőle. A színe nagyon szép, és jól fed. Tartósságról még nem tudok nyilatkozni, de ha csak pár mosás is lesz akkor is megérte. Gondolkozom teljes hajszínezésen vele. :)

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2015. március 22.

Update.Beszereztem a 06-os Barely there! árnyalatot is. Tökéletesen passzol a szám eredeti színéhez. Imádom, tartós, jól fed, nem szárít. :) Este ezt kentem fel, este 7-től hajnalig fennmaradt, ivást kibírta. Elégedettebb vagyok vele, mint az előző színnel. De már a másikkal is barátkozunk.

A 09-es Wear Berries! árnyalat van meg. Gyönyörű szín, felkenve is úgy néz ki, mint amilyennek vártam, szépen pigmentált. Nem is szárít. Azonban, azt nem mondanám, hogy tényleg hosszantartó. 3 óra alatt a számról teljesen eltűnt, nyoma se maradt, hogy rúzsoztam volna, pedig nem ettem és nem is ittam. Ettől függetlenül nagyon szeretem, és az akciós 349 Ft-os árért bőven megérte, de eredeti árán nem biztos, hogy megvenném.

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs (régi)

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs (régi)
2015. március 19.

A 22-es BB Nude árnyalatot vettem meg egy leárazás során. Már régóta szerettem volna nude rúzst, gondoltam kipróbálásra tökéletes lesz. Nekem kicsit csalódás lett ez a rúzs. Felvitel során bármennyire is hidratált a szám, a festék megül az apró ráncokban, és egyáltalán nem tudok vele teljes fedést biztosítani. Elég darabosan lehet felvinni, nem lesz egységes. Ha ez nem lenne elég, sajnos igen hamar el is tűnt a számról, nagyjából 15 perc múlva nem mondta volna meg senki, hogy rúzsoztam, csak azt látta volna, ahogy a ráncokban megmaradt itt-ott a festék. Árban nem igazán mutat eltérést az Essence rúzsokhoz képest, de sajnos össze se lehet hasonlítani a kettőt. Bánom, hogy megvettem, még nem tudom miként tudom elhasználni.