felhasznaloinev

Regisztráció dátuma: 2015. december 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 23.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

eos Visibly Soft Pure Hydration Lip Balm

eos Visibly Soft Pure Hydration Lip Balm
2018. augusztus 23.

Ez a második EOS termékem - leárazva vettem, teljes áron biztos nem kellett volna -, és habár odavagyok a mentás cuccokért, ezt a fehér kiadást sokkal jobban megkedveltem. Valahogy tömörebb az anyag, és én úgy érzem, sokkal jobban is hidratál. Szeretem. Az öt csillagot nem kapja meg, egyrészt, mert nem tudom, hogy télen, kicserepesedett szájon hogyan működik, másrészt, a teljes árat még mindig elfogadhatatlannak tartom.

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2018. június 24.

Kedvencem. Évek óta csak ezt használom, és semmi mást. Ha mégis mást, mindig megbánom.

Uriage Roséliane CC Krém SPF30

Uriage Roséliane CC Krém SPF30
2018. június 24.

Kicsit többet várnék egy bármilyen 5000 forintos CC krémtől. rettenetesen sötét ez a krém, szinte hihetetlen számomra, hogy senkinek nem jutott eszébe, hogy Európában többnyire világos bőrű nők élnek. ezt most úgy oldom meg, hogy keverem az alapozómmal, ami ilyenkor már világos (EL DW), a sötétebbtől viszont néger leszek. szóval arra tök jó, hogy nyáron is szépnek tűnjön a bőröm, de nem értem: mit keres illatanyag egy olyan krémben, amelyet érzékeny bőrűeknek fejlesztettek ki? az uriage termékei általában tök jók, nagyon szeretem őket, de ezzel a CC krémmel nekem egy kicsit mellélőttek. önmagában felkenve egyébként eleinte szépen fed, aztán ugyanolyan szépen bele is ül az apró ráncokba - és, ahogy az előbb említettem - sötét is, ja és talán, mintha kicsit foltos is lenne, de lehet, hogy ezt csak beképzelem.

összegezve, sok szeretettel ajánlom azoknak, akik így nyáron sötétítenék az alapozójukat, arra nagyon jó, főleg, ha alapból nehéz, testes alapozót használ az ember lánya. önmagában én nem javaslom.

1 MÁRKA