felicia

Regisztráció dátuma: 2012. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nonique Ránctalanító Éjszakai Krém

Nonique Ránctalanító Éjszakai Krém
2019. január 11.

Egy hete használom és nem volt negatív hatása. Kellemesen hidratál, hamar beszívódik. Semmilyen irritáló hatást nem tapasztaltam. Reggel és este is használom, mert nagyon vízhiányos a bőröm. Kezdődő ráncokkal nem tudom mit kezd. Hosszabb távon talán kiderül. Megelőlegezek neki négy csillagot. Később frissítem a véleményem.

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő
2017. január 27.
(!)

Kipróbálásra kaptam a terméket. Ami először érződik, hogy konkrétan halszaga van. Ha hatásos, akkor ezen túl lehet lépni, mivel miután lemosom akkor már nem érezhető. Olyan mintha olajat kennék magamra, ami kissé habzik. Engem annyira hidratál, mint a gyógyszertári mosakodókrém - csak annak kedvezőbb az ára.

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló
2017. január 27.
(!)

Egy mintacsomagot kaptam a termékből, de ez nem befolyásolta a véleményemet.
Már hosszú évek óta ekcémás vagyok és sokféle kencét próbáltam. Ez a krém sűrű, de gyorsan beszívódik (férjem szerint kellemetlen a szaga - de szerintem csak ő túl érzékeny). Utána valóban sokkal puhább a bőröm. Az akut, gyulladásos bőrömet megnyugtatja, de nem helyettesíti a szteroidos kezelést - csupán kiegészítheti, a használata mellett úgy érzem, hogy gyorsabban regenerálódik a bőröm. A viszketést egy kis ideig csökkenti.
Ahol nincs akut probléma, ott remekül hidratál (de szerintem van ennél kedvezőbb árban is olyan, ami ezt tudja). Arcon használva pattanást okozott, amikor napi kétszer használtam. Amióta csak reggel kenem fel ez a probléma megszűnt. Mivel sűrű és egész testre használom, ezért gyorsan fogy. Összességében jónak tartom a krémet, de csodaszernek nem mondanám.

2 MÁRKA