felicitas

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Dermedic Capilarte Soothing Shampoo

Dermedic Capilarte Soothing Shampoo
2022. április 10.

Az én hajamat nehogy selymessé tenné és hidratálná, hanem kócos, kezelhetetlen lesz tőle. Rövid hajamat nem győzöm fújni a balzsammal utána, hogy ki bírjam fésülni. Amúgy szépen leszedi a lakkot, fejboromet talán nem szárítja.

Apivita Bee Radiant Bőrfiatalító és Ragyogást Fokozó Arckrém SPF30

Apivita Bee Radiant Bőrfiatalító és Ragyogást Fokozó Arckrém SPF30
2022. április 4.

Elhasználtam egy tubussal, de az a mű citrus illata számomra elviselhetetlen volt. Bár elméletileg nem mű. Fényvédőként jól funkcionált, de a sok hasznos összetevő ellenére más extrát nem vettem észre, nem adott kellő komfortérzetet a bőrömnek. Valahogy nem az enyém, keresgélek tovább.

Dermedic Antipersp 48 Órás Izzadásgátló Normál és Nagyon Száraz Érzékeny Bőrre

Dermedic Antipersp 48 Órás Izzadásgátló Normál és Nagyon Száraz Érzékeny Bőrre
2022. március 18.

Nagyon szuper termék. Eddig csak a rexona max protection használt, évek óta azt vettem, de csak a stiftes formáját érem már el, a golyóst kivonta a Müller. Így ezt kipróbáltam a két vélemény alapján. Remek. Tényleg csak 2-3 naponta kenem. Nagyon bejön, bár drága, de ez nagyon nagy kedvenc lett. 5*

12 ÖSSZETEVŐ

Ceteareth-50 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

LásdCeteareth 10.

Salvia Hispanica Seed Extract eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerintbőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. Achiamag az egyik leggazdagabb természetesforrása azomega-3 zsírsavaknak, ezértgyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segíta bőr rugalmasságának fenntartásában.

Stearyl Ppg-3 Myristyl Ether Dimer Dilinoleate eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen