felicitas

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2020. május 22.

Ez már jobb, mint a kobrafejű. Nem a kefe, mert az szuper a másik. Viszont itt a festék nyitástól kezdve tökéletes. Nem vesz fel sokat, nem potyog, nem csomósodik. Csak maszatolódik. Gyorsan szárad, nem kell rétegezni órákig, gyorsan lehet vele dolgozni. Ettől sem hullik a pillám. Jeeee.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2020. május 22.

A keféjét imádtam. Eleinte sok festéket vesz fel, de később nagyon szépen lehet vele festeni. Hátha lelek egy essence-t, ami jó lesz, mert nem hullik egyiktől sem a szempillám.
Negatívum:
- maszatolódik,
- mire jó a festék állaga és nem vesz fel sokat a kefe, addigra meg elkezd potyogni.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2020. május 22.

Spirálból egyszerűen még nincs meg a tökéletes, és olcsósága és a sok jó vélemény miatt megvettem. Nekem aránylag hosszú, csak világos pilláim vannak. Ezzel szépen végig tudom festeni őket, de nem dúsít semmit, 3 réteg kellene, hogy ne csak színt adjon. Ami a legbosszantóbb, a bumszli kefe, amivel mindig szétkenem a szemhéjamon a festéket. Ráadásul maszatolódik a szemem alá a nap folyamán. Nem szeretem.

12 ÖSSZETEVŐ

Ceteareth-50 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

LásdCeteareth 10.

Salvia Hispanica Seed Extract eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerintbőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. Achiamag az egyik leggazdagabb természetesforrása azomega-3 zsírsavaknak, ezértgyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segíta bőr rugalmasságának fenntartásában.

Stearyl Ppg-3 Myristyl Ether Dimer Dilinoleate eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen