felicitas

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Cien Kétfázisú, Vízálló Szemfestéklemosó Folyadék

Cien Kétfázisú, Vízálló Szemfestéklemosó Folyadék
2020. január 24.

Ha láttam volna a véleményeket, nem veszem meg. Leszedi a sminket, de könnyezzek egész éjjel, meg még másnap is. Enyhe égő érzés kíséretében.

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane
2020. január 7.

Nekem gyakorlatilag semmit nem csinál. Kezdem azzal, hogy a benne lévő olaj és squalane semmit nem segít a száraz bőrömön, amit nem feltétlen róvok fel hibának, mert bármilyen természetes olajjal, azok kombinációjával, natúr krémmel vagy saját készítésű krémmel próbálkoztam, egyik sem tette hidratáltabbá a bőröm. Minden nap ugyanolyan száraz , húzódó volt.
Persze már rájöttem, hogy az én bőrömnek a víz jobban kell, inkább vízhiányos, és sajnos jobban szereti a bőröm a kőolaj származékokat ,,zsírozásra", mint a növényi olajokat. Ez van.
Amiért lepontozom a terméket, az az, hogy a 0.5% retinol semmit nem tett. Szerintem azért mert nincs benne. Érdekes, hogy egy olcsó, retinyl palmitate-ot sokadik helyen tartalmazó szérum olyan változást okozott, amit ez kétszer annyi idő alatt sem. Ez nem tűntette el a pigmentfoltomat, míg a másik egy másikat igen (örökre). Ez nem halványította a száj, homlok közepi mimikai ráncokat, míg a másik termék igen. Ez nem oldotta meg a száraz, hámló megvastagodott bőrrel fedett foltjaimat, míg a másik igen.
Egy éve próbálkozom, most váltok. Újabb retinol tartalmú jön, de nem TO. Más TO sem jött be, nem ez az első eset.

Beauty Baby Sensitive Nedves Törlőkendő

Beauty Baby Sensitive Nedves Törlőkendő
2019. december 9.

Nálunk ez a befutó. Olcsó, nagyon jó összetevők, kellően nagy és nedves.

Update: Még én töltöttem fel, és azóta többfélét kipróbáltam, de második gyereknél már csak ezt veszem. Bevált. Legjobb ár, méret, nedvesség terén is. A hatos kiszerelés nagyon kedvező.

12 ÖSSZETEVŐ

Ceteareth-50 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

LásdCeteareth 10.

Salvia Hispanica Seed Extract eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerintbőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. Achiamag az egyik leggazdagabb természetesforrása azomega-3 zsírsavaknak, ezértgyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segíta bőr rugalmasságának fenntartásában.

Stearyl Ppg-3 Myristyl Ether Dimer Dilinoleate eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen