Best of Beauty 2019

felicitas

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2019. május 16.

Ami eddig volt C-vitaminos termékem, az vagy humbug volt, vagy megszűnt. Olcsót akartam kipróbálni és stabil vízmenteset. Nem rossz. A hatása semmiképp. Szép egyenletes lesz az arcom, kipihentebbnek, egységesebbnek tűnik. De ezt az olajos érzést utálom. Fénylik jó darabig, utána ha felszívta, kukacosodik. Pedig száraz bőrtípusom van. Éjszaka ez nem zavar, de akkor meg pont azt az átmeneti szépítő hatását nem bírom kihasználni. Hosszú távon amúgy nem vettem észre változást. Elhasználom, de megpróbálom a szilikonosat. 3.5*

Natura Siberica Homoktövis Balzsam

Natura Siberica Homoktövis Balzsam

Update:
Pár év után visszatértem a samponjával együtt ehhez is. Megijedtem, hogy szilikonos, nagyon rég nem használtam szilikonos terméket, mert lelapul tőle a hajam, nem tudom beállítani, borzalom lesz. Érdekes, ettől nem. Nem tudom hogy csinálja. Az utóbbi időben már testápolóban, arckrémben sem üldözöm (LP, Bioderma), néha áldásos a bőrömnek. Szóval nagyon jó állaga lesz a hajamnak, maradok újra ennél. És végre nem korpásodok.

2015. ősz: A vékony szálú, sérült hajra való változatot használom. Nem nehezíti el a hajam, de kellően ápolja, jól kifésülhető lesz. Hogy ezen felül mit tud, nem tudom, mert rövid a hajam, kéthavonta vágatom. Sokkal jobb, mint a drogériás natúr balzsamok, úghogy maradok a N.S.- nél.

Natura Siberica Tápláló regeneráló homoktövis sampon

Natura Siberica Tápláló regeneráló homoktövis sampon

Update:
Eltelt pár év, jó pár samponon túl vagyok, amire azt hittem jó. Aztán azoktól elkezdett korpásodni a hajam az ősszel. Vettem LP Keriumot, hátha. A korpa megszűnt, de egyadta gubanc lett a hajam, bármit is használtam fölé. Így megpróbáltam valamiért újra ezt. Óóó, egy álom lesz a hajam. Ugyanúgy bírja 4-5 napig, kitisztítja a lakkot, nagyon jól kezelhető lesz. A balzsamjához is visszatértem.

2015. ősz: Szeretem ezt a sampont. Nem nehezíti el a hajamat, nem lesz kócos, és a lakkot tökéletesen kiszedi. Az illata mennyei, frissítő, jől habzik.

12 ÖSSZETEVŐ

Ceteareth-50 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

LásdCeteareth 10.

Salvia Hispanica Seed Extract eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerintbőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. Achiamag az egyik leggazdagabb természetesforrása azomega-3 zsírsavaknak, ezértgyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segíta bőr rugalmasságának fenntartásában.

Stearyl Ppg-3 Myristyl Ether Dimer Dilinoleate eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen