fenvik

Regisztráció dátuma: 2012. március 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bourjois City Radiance Alapozó SPF30

Bourjois City Radiance Alapozó SPF30
2016. április 11.

Több mint egy hetes teszt után azt mondhatom, hogy ez az alapozó nem való zsírosabb bőrűeknek. Az én arcomon már délre átfényesedik, pedig használok hozzá púdert. Amit viszont nagyon nem szeretek benne, hogy mikorra indulok haza a munkából már csak nyomokban fedezhető fel az arcomon. Egyszerűen eltűnik a nagy része. Lehet ez a zsírosabb bőröm miatt van.
Hogy száraz bőrön hogy működik nem tudom, de az biztos, hogy nekem nem jött be ez az alapozó.
De az pozitívum, hogy nagyon világos árnyalatban is van. Nehéz ilyen árnyalatot is találni.

Itt találtatok több képet, hogy milyen az alapozó színe: http://lifewithviki.blogspot.hu/ :)

Chloé Roses De Chloé EDT

Chloé Roses De Chloé EDT
2013. október 15.

Csak a rózsát érzem benne. Nincs benne a "megszokott" púderes illat, mint a Chloé parfümöknél szokott. Ezért én kicsit csalódtam, mert imádom a púderes parfümöket és a rózsaillatot is, de nekem ez nem a megfelelő kombináció sajnos. Pedig nagyon reménykedtem. De másnak aki főleg rózsaillatot keres ajánlom! Tartóssága egész jó.

Vichy Normaderm Hyaluspot Célzott Kezelés Pattanásokra

Vichy Normaderm Hyaluspot Célzott Kezelés Pattanásokra
2013. május 12.

Nekem ugyan csak mintáim vannak erről a termékről, de nekem jó véleményem van róla. Miután felkenem a pattanásra egyből érzem, hogy hatni kezd, bizsereg a bőröm tőle. Vékony réteget képez a bőrön, egyáltalán nem zavaró használni.
Nagy pattanásokkal nem birkózik meg főleg a bőr alattiakkal, de azokat is szépen visszahúzza, sokkal kisebb lett a dudor a fejemen és kevésbé piros. A kisebbeket szépen eltünteti. Sokat nem szabad használni egy területen szerintem, mert kiszárítja a bőrt és úgy csúnyán felrepedezik, hámlani kezd.
Nem csodaszer, mert szerintem kialakult pattanásokkal nem lehet mit kezdeni, inkább a kialakulás megelőzésére kell törekedni. Így 10 év küzdelem után, én azt mondom, hogy csakis kozmetikus tud segíteni, havi 1x el kellene járni, ha megteheti az ember.
Szóval jó kis krém, de zsíros bőrre, pattanásokra nincsen csodaszer sajnos.