fenye

Regisztráció dátuma: 2015. június 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. június 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Medipharma Cosmetics Skin In Balance Coupeliac Gel Bőrpír Ellen

Medipharma Cosmetics Skin In Balance Coupeliac Gel Bőrpír Ellen
2020. június 19.

Sajnos nekem nem vált be. Én kifejezetten rosaceara vettem, de nem használt. Fél tubussal fogyott el eddig, még használom, de már nem fűzök hozzá reményeket.
Az első napokban mintha kicsit halványabbak lettek volna a piros foltok, de összeségében nem változott semmi, ugyanúgy megmaradtak továbbra is.
Pénzkidobás részemről, mivel nem is túl olcsó :(

Yves Saint Laurent Touche Éclat Stylo High Cover

Yves Saint Laurent Touche Éclat Stylo High Cover
2019. november 22.

Árához képest semmivel sem tud többet, mint pl a M.A.C Prep+Prime tolla, amit viszont nagyon szeretek.
A high cover azt hittem, hogy valóban magas fedést nyújt majd. Én is karikák eltüntetése miatt vettem meg,de sajnos nem hozza egyáltalán, amit vártam. Gyenge fedés, és gyors kopás.Nekem kicsit hígnak is tűnik az állaga és emiatt gondolom, hogy nem is tud annyira fedni, mint kellene. Ezenkívül általában többet sikerül kinyomni belőle, mint amennyire szükség lenne, tehát az adagolójától sem vagyok különösebben elragadtatva. Sajnálom, mert azt hittem, hogy veszek egy prémium terméket és azzal csodákat fogok elérni, de ez nem az.

Revolution Skin Antioxidant Rich Serum & Primer

Revolution Skin Antioxidant Rich Serum & Primer
2019. november 22.

Az illatát nagyon szeretem, meg tudnám enni. Az állaga is jó, hamar beszívódik, lehet rá sminkelni és valóban kevés kell belőle.
Én nem látom, hogy csodákat tenne az arcommal, de már az illata és az állaga miatt is kellemes használni.