fenye

Regisztráció dátuma: 2015. június 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. június 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Omorovicza Revitalizáló Éjszakai Krém

Omorovicza Revitalizáló Éjszakai Krém
2021. február 26.

Nekem túl zsíros krém még éjszakára is. Sokkal jobban szeretem a könnyebb krémeket, bár ez valóban gyorsan beszívódik. Illatával nincsen bajom, nem tolakodó.
Minusz egy csillag, hogy egy ilyen luxus krèm csomagolásánál elfogadhatatlan, hogy a tégelyen levő írások betűi szépen sorra lemáljanak. Mostmár szinte semmi sincs meg belőle, ami nem is zavarna, viszont az màr igen, hogy ezek a betűdarabkák az ujjamról be-bekerülnek a krémbe, aztán az arcomra is.

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Great 8 Daily Defense Moisturizer SPF 35

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Great 8 Daily Defense Moisturizer SPF 35
2021. január 12.

Csak 3 napja használom, de eddig
Pozitívak a tapasztalataim. Nagyon könnyű krém, finom az állaga, könnyen beszívódik és az illatát is szeretem. A csomagolás is eddig az egyik legjobb, könnyen használható a pumpás adagoló. Egyelőre még nem làtok különösebb csodàt, eredményt a bőrömön, ha beválik megkapja az 5 csillagot.

Medipharma Cosmetics Skin In Balance Coupeliac Gel Bőrpír Ellen

Medipharma Cosmetics Skin In Balance Coupeliac Gel Bőrpír Ellen
2020. június 19.

Sajnos nekem nem vált be. Én kifejezetten rosaceara vettem, de nem használt. Fél tubussal fogyott el eddig, még használom, de már nem fűzök hozzá reményeket.
Az első napokban mintha kicsit halványabbak lettek volna a piros foltok, de összeségében nem változott semmi, ugyanúgy megmaradtak továbbra is.
Pénzkidobás részemről, mivel nem is túl olcsó :(