feredith

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

A'PIEU Madecassoside Cream

A'PIEU Madecassoside Cream
2020. március 12.

Kellemes állagú, jó árú krém. Alapvetően nagy bőrproblémáim nincsenek, vízhiányos, tág pórusú az arcom, 30 felett már előfordul egy-egy nevetőránc is, illetve kisbaba mellett karikás szem. Esténként használom befejező, 5. lépésként. Reggelre puha, nem olajos, kipihent az arcbőröm. Az illata enyhe, engem halványan emlékeztet egy citromos sütire. Jól eldolgozható, gyorsan felszívódik. Ár-érték arányban szuper.

Diadermine Lift + Super Filler SPF30 Nappali Arckrém

Diadermine Lift + Super Filler SPF30 Nappali Arckrém
2020. március 12.

Érezhetően sűrűbb állagú, szilikonos érzetű krém, ami kitölti a bőr egyenetlenségeit, emiatt szebb bőrképet ad adott pillanatban, de hosszú távon (2 hónapos használat után) egyéb pozitív hatást nem tulajdonítok neki. Jól lehet sminkelni rá. Nagyon parfümös, ami számomra már kissé zavaró is.

Babydream Pelenkakiütés Elleni Védőkrém

Babydream Pelenkakiütés Elleni Védőkrém
2020. március 12.

Szép az összetevő listája, és emelett nagyon kedvező árú. Jó, hogy illatmentes, szerintem tök felesleges egy popsikrémbe parfüm. Viszont azt nem szerettem benne, hogy hagy egy vastagabb réteget, ami lemoshatatlan. Persze, értem, hogy bevonatot kell képeznie, viszont szerintem a popsinak is kell, hogy ne "fulladozzon" alatta.

10 ÖSSZETEVŐ

Glass Beads EWG Kockázat: EWG Adat: közepes