ferenczifanni

Regisztráció dátuma: 2013. április 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

MakeUp Revolution Soph Highlighter Palette

MakeUp Revolution Soph Highlighter Palette
2020. január 25.

Update: azóta is nagy a szerelem, egy kérdésem lenne a highlighter fanokhoz: felső sor jobb sarkában levő iszonyatosan gyönyörű pezsgőszín a kedvencem, ahhoz nyúlok legtöbbször és egyszer ha elfogy, nem feltétlen venném újra az egész palettát. Szóval, tudtok ehhez hasonló színt akármilyen márkától?

2018.nov.23.:aaaatyaúristen, tökéletes ez a paletta! a felső sor a kedvencem, mindegy egyes szín hibátlan. Alsó sorból a rózsaszínt és a lilát tudom használni, a legsötétebb barna sajnos sötét nekem, de szemhéjpúdernek tökéletes, viszont az alsó sor jobboldali színét nem értem, inkább színe van, mint fénye, nálam az a kakukktojás, de nyilván 1 szín miatt nem fogom lehúzni a többi hetet, maximálisan 5 csillagot érdemel.

Balea Avocado & Honig Fátyolmaszk

Balea Avocado & Honig Fátyolmaszk
2019. december 12.

atyavilág ez a maszk a megmentőm így télen..eddig nem láttam a dm-ben, pedig rendszeresen járok, és mikor megláttam, megfogott a csomagolás egyből, felnéztem ide és láttam, hogy 43 vélemény alapján 5 csillagos, be is vásároltam belőle pár darabot:D kipróbáltam, és isteni, nekem bejön ez a nem túl természetes méz illat, a formája nagyon jó, pontosan a saját arcformájára tudja mindenki igazítani a kis bevágások miatt. Valóban hagy egy ragacsos érzetet, de mivel én főként este maszkozok, nekem ez bejön, plusz táplálás marad a bőrömön egész estére:) eddigi kedvenc maszkom a baleától, pedig próbáltam egy párat már:)

183 Days by Trend It Up Banana Glow Highlighter Paletta

183 Days by Trend It Up Banana Glow Highlighter Paletta
2019. december 12.

700 kemény magyar forintért szereztem be és mivel csak egy vélemény volt, az is 5 csillagos, úgy gondoltam, nem bukhatok sokat. Naggggyon tartósak, pigmentáltak és nagyon durva mindhárom szín, főleg a pezsgős, annyira szép a fénye. A zöld is elég extra, irizáló kicsit, a középső arany pedig pont elég mélységű, nem túl sötét, nem túl világos, kicsit valóban narancsos arany, hasonlóm van már, de konkrétan ilyenem még nincs, pedig van egy pár highlighterem már....:D maximális 5 csillag, bár teljes áron én rá se néztem, amúgy sem nézem sokat a 183 days állványt, ezt is csak a kiárusított termékeknél találtam.