ferenczifanni

Regisztráció dátuma: 2013. április 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Essence Bloom Baby, Bloom! Healthy Glow Primer Oil

Essence Bloom Baby, Bloom! Healthy Glow Primer Oil
2020. április 29.

I-MÁ-DOM! Annyira szép a finishe, az a tipikus dewy, healthy glow finish, amit én mostanában kifejezetten imádok, főleg így, hogy jön a nyár. Tetszik a bőrömnek, bár nem kifejezetten érzékeny semmire sem. Én magában használom, nem hordok alapozót már hónapok óta, csak korrektort szem alá és bőrhibákra, így sokkal komfortosabb. Bronzosítót/kontúrt szoktam felvinni néha por alapú pirosítót vagy krémeset, és highlightert, nyilván utóbbi kettőnek jót tesz egy olajosabb alap, de meglepően jól működik a por állagú bronzerrel/pirosítóval, nem lesz foltos, szóval ez még egy plusz pont. Az illata nagyon fincsi, nem szeretem a virágos illatokat, de ez valahogy édeskés is egyszerre, fincsi nagyon:) eddig bevált, tényleg nem kell sok belőle, remélem sokáig elég lesz, 30 ml volt 1600-1700 körül, szerintem megérős, ha az ember már beleunt a matt finishbe.

Essence #Insta Perfect Folyékony Alapozó

Essence #Insta Perfect Folyékony Alapozó
2020. február 17.

update: azóta már 3szor újravettem, 50-es árnyalatban, ugyanis hiába vagyok inkább fehérbőrű, sárgás az alaptónusom és az első néhány világos árnyalat valamiért nekem pinkesre oxidálódott, hiába volt jó a szín mélysége, ha a tónus elütött. Így hát az 50-es perfect honey lett az én színem, most 800 forintért vettem, aminek külön örülök. Így télen rászoktam arra, hogy nem használok púdert, bejön a kicsit fényesebb bőr mostanában. Egy egész napot lehet nem bír ki, de nem is vagyok egész napokat sehol, suliban nagyon max 7 órát, annyit meg bőven kibír. Nekem nem ül bele sehova, nem morzsálódik, nem kukacosodik, semmi ilyesmi, szépen bírja, szeretem ezt a kis terméket:)

2018.okt.31.: Érdekes ez az alapozó, nekem a 'strong matt effect' abszolút nincs meg, inkább a 'dewy, natural glow effect' ami tényleg elég érdekes, de nekem bejön, mostanában amúgy is jobban szeretem a természetesen ragyogó arcbőrt. Fedése 1600 forinthoz képest jó, rétegezhető valóban, de csak óvatosan. Nekem nagyon tartós, bár lehet közrejátszik a fixáló spray is, whatever, lényeg a lényeg, hogy tartós.:D
A szín az meg megint csak furcsa, nekem a legvilágosabb árnyalat is sötét szokott lenni (pl Catrice HD Liquid Camouflage alapozónál), itt viszont a 30-as (!!!) árnyalat világos, sápaszt nagyon, pedig már bőven a téli színem van meg:D vettem hozzá Catrice árnyalatmódosítót, remélhetőleg jól együttműködnek majd és sikerül egy kicsit sötétebb színt kikeverni.
Egy szó, mint száz, nagyon alkotott az Essence ezzel a kis olcsó alapozóval, ha nem változnak az összetevők és marad állandó kollekciós termék, biztosan maradok ennél.

183 Days by Trend It Up Secret Ritual Univerzális Balzsam

183 Days by Trend It Up Secret Ritual Univerzális Balzsam
2020. február 12.

450 forintért vettem a dm-ben, kettő darab volt már csak, az egyikbe sajnos bele volt nyúlva (MIÉÉÉÉÉRTKELLEZTMÉGMINDIG) de elhoztam, kiszedtem az a részt, ahol az ujjlenyomat volt, és így teljesen okés. Hazaérve kipróbáltam, furcsa az állaga, keményebbre számítottam, ez szinte már-már habszerűen könnyű, nagyon tetszik. Az összetevői csodásak, 4 olaj és egy kis parfüm, ami engem nem zavar, mert nem vagyok érzékeny rá, és abszolút nem tolták túl, finom kis mézes illata van. Eddig csak ajakápolónak, körömágybőr ápolására és esti hidratálónak használtam, mindent tökéletesen lepuhított. Bizonyos ételek (illetve a szél és a hideg) hatására a szám sarka repedésig ki szokott száradni, vérzik, húzódik, minden baja van, egy ásítás vagy csak egy kanálnyi leves megevése fájdalmas és gondot okoz. Kentem már literally mindennel, carmex-szel, ajakolajokkal, kókuszolajtól kezdve a sheavajon át egészen a különböző árkategóriájú és minőségű termékekig, egy sem hozta helyre. Ezt felvittem este többször, közvetlen elalvás előtt pedig jó vastagon az egész számra, sarkaihoz is bőven és láss csodát, reggelre szinte teljesen elmúlt az, amivel hónapok óta küzdök (nem konstans), és az ásítás sem okozott fájdalmat, úgyhogy nagyon boldog vagyok:D Szerintem sokáig elég lesz, 30 ml-es kiszerelés és nem kell sok belőle, 450-ért darabja ajándék volt de eredeti áron 900 ft-ért is megvenném. (bár így kettőt kaptam egy áráért :P)