Ferita

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP

Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP
2019. szeptember 7.

Ma teszteltem a Müllerben és nagyon nagyon tetszik!Nekem kicsit a La Vie Est Belle illatvilágához hasonlít és az nagy kedvencem.Remélem ez is hamarosan a gyűjteményem része lehet!
Up: Terveztem megvenni itt a krémmánián.Tegnap a Müllerben voltam és gondoltam még egy utolsó próbát teszek vele. Amikor felfújtam,tökéletes édes,babapúderes illatot éreztem. Kb.1 óra múlva annyira előjöttek a fás jegyek (amit nem szeretek),hogy kicsit erősebb kicsit pasis illata lett rajtam. Ha végig megmaradna az alapillata nem haboznék egy percig sem,mert az álmaim illata!Sajna így nem tetszik már annyira!

Up2:Mégiscsak beszereztem egyet,nem bántam meg!
Up3:Na ez is egy örök visszatérő illatom.Most vettem harmadjára újra.Valahogy most szeretem a legjobban.Folyamatosan változik a parfümízlésem,de sok illat visszaköszön időnként.Most ő volt az egyik és Imádom :)

Burberry Women EDP

Burberry Women EDP
2019. augusztus 23.

Burberry ámokfutásom legújabb áldozata. Mi az,hogy én ezidáig elmentem mellette??? Hát hülye vagyok én? Annyira illik hozzám ez az illat,hogy el sem hiszem. Megvettem annyi drágább és nevesebb illatot amikor itt van egy ilyen megfizethető és mégis egyedi kincs.
Barackos,vaníliás nagyon nőies illat. Az sem érdekel ha nem lesz rajtam tartós,majd újrafújom. 🙂

Police Shock-In-Scent EDP

Police Shock-In-Scent EDP
2019. augusztus 15.

A Scandalt nagyon szeretem,ez pedig nagyon hasonlít rá. Hidegre való illat,nyáron ez sok lenne. A mandulát és a mézet illatként és ízként is nagyon szeretem. Ja és tartósabb rajtam,mint bármelyik tizenezres parfümöm...