Ferita

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Thierry Mugler Alien Goddess

Thierry Mugler Alien Goddess
2022. május 24.

Nagyon szeretem Mugler illatait,főleg az Angel vonalat. Az Alien valahogy nem lett kedvenc épp ezért sokáig meg sem szagoltam a Goddesst. Tavasszal elkezdek kókuszos illatok után kutatni. Mindig feldobta ezt is,de gondoltam Alien,hagyjuk. Aztán megszagoltam a Müllerben,nem csak szagoltam fújtam is a csuklómra. Aztán a nap hátralevő részében az orrom a csuklómra tapadt. A férjem ezt nem bírta nézni,így pár nap mulva meglepett vele. 🙂 Imádom,mindkettőt 😁😍

Ajmal Aurum Summer EDP

Ajmal Aurum Summer EDP
2022. április 29.

Cseréltem ezt a parfümöt és nagyon nem bántam meg. Rajtam teljesen YSL Mon Paris,azt pedig nagyon szeretem. Édes,pirosgyümis illata van. Nyáron nekem is fullasztó,ezért picit félrevezető a Summer megnevezés. Még ezekben a 20 fok alatti esős áprilisi napokon nagyon is viselhető darab. És a tartósságával sincs semmi gond 🙂

Thierry Mugler Angel EDP

Thierry Mugler Angel EDP
2021. december 26.

2015.12.19:
Évekig elmentem ez az illat mellett.Ismertem,nem vonzott.Aztán mostanában teljesen megváltozott az ízlésem parfümök terén,annyira,hogy megőrülök ezért az illatért.Ezekben a hidegekben annyira tökéletes,annyira téli és annyira tartós,hogy a kis kiszerelésem ha elfogy jöhet az utánpótlás. :)
Up: Sok sok év után is szeretem annyira,hogy újravegyem ha elfogy. Idén ezt szerettem volna karácsonyra és egy csodaszépp szettet kaptam a férjemtől. Ő is imádja rajtam ezt az illatot 🙂 Azt hiszem ez egy örök szerelem ❤️